آخرین مهلت ثبت نام در اولین جشنواره ملی سلامت دانش آموزی

[ad_1]

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام اولین جشنواره ملی سلامت دانش آموزی مهرماه امسال به پایان می رسد، گفت: این جشنواره در حوزه سلامت روان است. و فیزیکی و تعهد به تلاش برای بهبود شاخص ها.” سلامت با نیاز و اهمیت سلامت در جامعه دانشجویی و در دانشگاه های کشور انجام می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر. ابراهیم نعیمی در این خصوص گفت: جشنواره ملی سلامت دانشجویی کشور با شعار «سلامت برای همه دانشجویان در همه دانشگاه ها» فرهنگ مراقبت فردی و اجتماعی است که به همت دبیرخانه مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان برگزار می شود.

وی گفت: این جشنواره با تاکید بر اهمیت سلامت، از دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برای شرکت دعوت می کند، جذابیتی که همه دانشجویان را به خلاقیت با ایده ها و مهارت های خلاقانه خود در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی دعوت می کند. فرهنگ سوادآموزی در سلامت روان و جسم، خودمراقبتی، همدلی، نشاط اجتماعی، مسئولیت پذیری و تاب آوری.

نعیمی افزود: جشنواره ملی سلامت دانش آموزی بستری برای مشارکت فعال و اقدام جمعی در حوزه سلامت برای نمایش ایده ها، دستاوردها و کشف بهترین استعدادها و به نمایش گذاشتن، قدردانی و کشف این توانمندی های منحصر به فرد دانش آموزان است.

رئیس جشنواره ملی سلامت دانشجویی افزود: جشنواره ملی سلامت دانشجویی کشور به عنوان عرصه تجلی مهارت ها و استعدادهای ارزشمند دانشجویان و بستری مناسب برای انعکاس توانمندی های برجسته دانشگاه هاست.

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با محوریت اسلام و سلامت، سلامت و دانشگاه، سلامت و ایمنی، سلامت و خانواده، سلامت و ازدواج، سلامت و اشتغال، سلامت و ورزش، سلامت و تغذیه، سلامت و تاج گذاری و سلامت و اعلام فضای مجازی.

نعیمی گفت: جشنواره فوق در 5 بخش آموزش، پژوهش و فناوری، ایده ها و تجربیات نوآورانه، تولیدات رسانه ای – هنرهای تجسمی و فضای مجازی برگزار می شود.

وی در پایان گفت: این جشنواره ویژه دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور است که از اسفند ماه سال 1309 آغاز و تا پایان مهر ماه 1301 ادامه دارد و علاقه مندان می توانند در این جشنواره به نشانی https :// شرکت کنند. festival.saorg .ir / fa / اعلام و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، طبقه ششم سازمان امور دانشجویان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.