از فردا صبح وضعیت «ناسالم» را برای گروه‌های آسیب‌پذیر در مناطق پرتردد ایجاد کنید

[ad_1]

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، جو نسبتا آرام تا صبح روز یکشنبه (14 فروردین 1400) همراه با افزایش تردد خودروها، غلظت ذرات معلق را افزایش می دهد که منجر به ایجاد وضعیت «ناسالم» برای گروه ها می شود. در برخی مناطق شلوغ

به گزارش ایسناپیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که بامداد روز شنبه (14 فروردین 1401) با وزش باد موثر، کیفیت هوا در اکثر مناطق در حد قابل قبول خواهد بود.

کاهش سرعت باد در طول روز، انتشار آلاینده ها را تا حدودی محدود می کند. این شرایط جوی تا پایان روز شنبه ادامه دارد و با افزایش ترافیک، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در برخی نقاط پرتردد پیش بینی می شود.

محیط نسبتا آرام تا صبح روز یکشنبه (24 فروردین 1400) همراه با افزایش تردد وسایل نقلیه موجب افزایش غلظت ریزگردها و ایجاد وضعیت نابسامان برای گروه های حساس در برخی نقاط پرتردد می شود. کاهش سرعت باد در طول روز باعث ایجاد آلاینده ها می شود.

گفتنی است با حفظ این شرایط جوی تا ساعات پایانی روز یکشنبه همزمان با افزایش ترافیک شبانه، انباشت آلاینده ها و ایجاد وضعیت نابسامان برای گروه های حساس در نقاط پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت در 24 ساعت گذشته «ذرات معلق زیر 2.5 میکرون» با میانگین 84 بوده و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «قابل قبول» قرار دارد. شاخص آلاینده در حال حاضر “ذرات معلق کوچکتر از 2.5 میکرون” با میانگین 83 است و کیفیت هوا در محدوده “قابل قبول” است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.