اعلام محدودیت و ممنوعیت تردد در خوزستان در روزهای پایانی تعطیلات

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان از اعمال محدودیت و ممنوعیت تردد برای ایجاد نظم و امنیت مطلوب در روزهای 14 و 15 فروردین ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار داشت: به منظور ایجاد نظم و امنیت مطلوب تردد در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه، محدودیت و ممنوعیت تردد در محورهای مواصلاتی استان خوزستان اعمال می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، افزود: محدودیت های کلی از جمله تردد انواع موتورسیکلت در ایام نوروز در تمامی بزرگراه ها و بزرگراه های استان و سایر نقاط کشور و همچنین تردد تریلرها، کامیون‌ها و وانت‌ها غیر از حمل‌ونقل مواد». سوخت، سرویس بهداشتی، کالاهای اساسی و مجوز از 13 فروردین در تمامی مناطق حاشیه نشین استان و کشور ممنوع است.

رئیس پلیس راه خوزستان به محدودیت بارهای ترافیکی اشاره کرد و گفت: حمل بارهای ترافیکی که قبلاً مجوز گرفته اند از ساعت 7 صبح جمعه 13 فروردین تا ساعت 7 صبح دوشنبه در تمامی محورهای اصلی برون شهری ممنوع است. دوشنبه 15 آوریل.”

سرهنگ دولتشاهی با تاکید بر اینکه صدور مجوز برای خودروهای ترانزیتی تا 13 فروردین ممنوع است، گفت: ورود و ترانزیت تمامی خودروهای ترانزیت سوخت تا ساعت 7 صبح روز یکشنبه 13 فروردین ممنوع است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.