افزایش 81 درصدی تردد در جاده های استان اصفهان

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: در روزهای 25 اسفند 93 لغایت 19 فروردین امسال میزان تردد در جاده های استان 81 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. مدت مشابه سال گذشته

محمدعلی صلواتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین آمار تردد در محورهای استان اصفهان از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون، اظهار کرد: طی روزهای 25 اسفند 1400 لغایت 8 فروردین ماه سال جاری، 20 میلیون و 72 تردد در محورهای استان اصفهان به ثبت رسیده است. هزار تردد در جاده های استان 938 تردد به ثبت رسیده که حجم تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 81 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: کل تردد در جاده های استان از مجموع 140 تردد شمار ثبت شد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: در این مدت تعداد خودروهای وارد شده به محورهای استان یک میلیون و 596 هزار و 644 دستگاه بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 73 درصد افزایش داشته است. عادت زنانه.

به گفته صلواتی، در این مدت تعداد خودروهای خروجی از جاده های استان یک میلیون و 599 هزار و 616 دستگاه بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 78 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون 14.6 درصد تردد اسلب غیربومی استان مربوط به قم، 12.8 درصد تهران، 8.3 درصد فارس، 5.9 درصد خراسان رضوی و مابقی مربوط به سایر استان ها است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان نیز با اشاره به محورهای پرتردد استان گفت: محور اصفهان – بهارستان و بالعکس، بزرگراه اصفهان – اصفهان – زرین شهر (فلاورجان) و بالعکس. بالعکس، اتوبان قم – کاشان، محور اصفهان – شهرضا، اتوبان کاشان – نطنز، اصفهان – زرین شهر (فولادشهر).

وی افزود: در این مدت 160 هزار مسافر با ناوگان اتوبوس از اصفهان به سایر استان ها جابجا شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش داشته است.

صلواتی همچنین افزود: نرخ ماندگاری خودروهای غیربومی در استان از ابتدای کرسی نوروز 1401 تا هشتم فروردین بین یک تا دو روز 17 درصد، بین دو تا سه روز 11 درصد، بین سه تا چهار. روز 8 درصد، بین چهار تا پنج روز 6 درصد 5 درصد بین پنج تا شش روز، 4 درصد بین شش تا هفت روز و 13 درصد بین یک تا دو هفته بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.