امکان بازدید رایگان از جشنواره لاله کرج

[ad_1]

ایسنا/ البرز شهردار کرج گفت: در صورتی که تا دو سه روز آینده 80 درصد لاله های باغ گل های پارک شهید چمران شکوفا نشوند، شهروندان می توانند به صورت رایگان از جشنواره لاله ها بازدید کنند.

به گزارش ایسنا، مصطفی سعیدی سیرایی شنبه شب (21 فروردین) در مراسم روز فرهنگی کرج که همزمان با هشتمین جشنواره لاله ها در گلزار پارک شهید چمران برگزار شد، اظهار کرد: از جشنواره لاله ها همکاران ما. پیاز گل لاله را طبق برنامه سالانه کاشت نکرد و این روند را به تاخیر انداخت.

وی ادامه داد: خوشبختانه با کنترل ویروس و واکسیناسیون عمومی محدودیت های سال گذشته برای بازدید از جشنواره لاله های پارک شهید چمران برداشته شد و امسال فرصتی برای بازدید عموم مردم از این فضای زیبا فراهم شد.

شهردار کرج تاکید کرد: با توجه به تاخیر ایجاد شده در زمان کاشت پیاز لاله، در برخی نقاط این گلزار گل ها به طور کامل شکوفا نشد و از همه شهروندان بابت کمبود عذرخواهی می کنیم.

سعیدی سیرایی ادامه داد: برای جبران مشکل اگر 80 درصد گل های این باغ تا دو یا سه روز آینده شکوفا شوند، پیمانکار می تواند بلیت بازدید از جشنواره را بفروشد در غیر این صورت شهروندان می توانند جشنواره را به صورت رایگان دریافت کنند. از لاله ها دیدن کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.