ایران نباید در جام جهانی از گروه خود صعود کند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی ملی پوش اسبق ایران گفت: با توجه به شرایط تیم ملی فکر می کنم در گروه سختی قرار داریم و بعید است از گروه خود خارج شویم.

قاسم دهنوی در گفت وگو با ایسنا، درباره تساوی ایران در جام جهانی 2022 قطر اظهار کرد: اگر قرار باشد در قالب بازی مقابل کره جنوبی در جام جهانی حاضر شویم، قطعاً خواهیم داشت. مشکل.” ما گروه سختی داریم. انگلیس مدعی قهرمانی است و آمریکا مدعی صعود. اگر برنامه ریزی درستی انجام شود و بازی های تدارکاتی خوبی برای انتخابی محسوب شوند، با توجه به انگیزه بالای بازیکنان می توانیم شرایط خوبی داشته باشیم.

وی افزود: نمی گویم می توانیم مثل دوره قبل ظاهر شویم، اما می توانیم جام جهانی را با افتخار تمام کنیم، یعنی بازی های زیبا و حتی با نتایج بد انجام می دهیم البته بستگی به شرایط دارد. که برای تیم ملی آماده شده اند تا شروع مسابقات.

ملی پوش اسبق تیم ملی ایران در مورد پیش بینی خود از صعود ایران به دور دوم جام جهانی گفت: نمی دانم بتوانیم از گروه صعود کنیم یا خیر. اگر بستر خوبی برای تیم ملی فراهم شود فقط می توانیم در جام جهانی آبرو داشته باشیم. شاید در نهایت با یک سری اتفاقات حضور ما با صعود همراه باشد اما واقعیت این است که آخرین بازی های تیم ملی در شأن و جایگاه ایران نبود.

دهنوی در خصوص ادامه همکاری ایران با اسکوچیچ خاطرنشان کرد: باید تا جام جهانی 100 درصد با اسکوچیچ ادامه دهیم. اگر اسکوچیچ را بیاوریم باید از او حمایت کنیم. اگر می‌خواستند بعد از کیروش برای تیم ملی مربی انتخاب کنند، مربی در حد کیروش انتخاب می‌کردند، اما تا به حال به اسکوچیچ چسبیده‌ایم و او نمره قبولی گرفته است.

وی تاکید کرد: تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی با تیم های ضعیف همگروه شد و در مرحله مقدماتی تست جدی انجام ندادیم و اگر در گروه ژاپن بودیم می توانستیم تست جدی تری انجام دهیم. برای جام جهانی.” امیدوارم آنها با اسکوچیچ ادامه دهند، زیرا اکنون بازیکنان او را می شناسند. هر مربی دیگری که بخواهند به تیم بیاورند هزینه دارد.

بازیکن سابق تیم ملی درباره وضعیت فدراسیون فوتبال تصریح کرد: وقتی پرسپولیس و استقلال از آسیا محروم می شوند یا این اتفاقات زشت در حاشیه بازی ایران و لبنان در مشهد رخ می دهد، فدراسیون باید پاسخگو باشد. فدراسیونی که بخواهد پنج ستاره داشته باشد توسط یک مدیر قابل مدیریت نیست. آنها باید فردی را مسئول قرار دهند که از اختیارات کافی برخوردار باشد. میرشاد مجیدی مرد زحمتکشی است و می تواند کارآمد باشد اما اگر می خواهد در راس کار باشد باید به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.