بدهی ۲۲ میلیارد ریالی به زندانیان جرائم مالی فاروج

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی مدیر ستاد دیه خراسان شمالی گفت: 5 محکوم جرائم مالی فاروج با بدهی 22 میلیارد ریالی در زندان منتظر کمک خیران هستند.

حاتمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مراسم گلریزان که در فاروج برگزار شد، یک میلیارد و 400 میلیون ریال با مشارکت خیران جمع آوری شد اما آزادی کافی برای بدهکاران مالی این شهرستان فراهم نمی کند.

رئیس ستاد دیه خراسان شمالی افزود: علاوه بر جمع آوری کمک های خیران و دریافت کمک های ستاد دیه کشور، برنامه هایی نیز برای بخشودگی برخی از مطالبات شاکیان در نظر گرفته شده است.

حاتمی خاطرنشان کرد: در استان 70 زندانی جرایم غیرعمد به دلیل حوادث، حوادث کار و بدهی مالی با بدهی 350 میلیارد ریالی در زندان به سر می برند. میلیاردها ریال از زندان آزاد شد که البته 730 میلیارد ریال با عفو شاکیان و مابقی با کمک خیران استانی و کشوری تامین شد.

وی گفت: در جشن گلریزان بجنورد که شب گذشته برگزار شد 17 میلیارد ریال جمع آوری شد. این جشن در ماه مبارک رمضان در تمامی شهرستان های استان برگزار می شود تا متناسب با کمک های جمع آوری شده از خیران و دیه و بخشش تا پایان این ماه شاهد آزادی محکومان مالی باشیم. از شاکیان

گفتنی است در آیین گل سازی فاروج سال گذشته یک میلیارد و 100 میلیون ریال جمع آوری شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.