برنامه ریزی بهینه برای عبور از پیک بار تابستانی / مدیریت مصرف مشترک و نصب کنتورهای هوشمند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان از برنامه ریزی مناسب برای عبور پیک بار در تابستان خبر داد.

وی در دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان ازنا فریدون خودنیا ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: برنامه ریزی بهینه برای عبور از پیک بار در فصل تابستان در استان از اولویت های کاری ما است.

وی ادامه داد: نصب کنتورهای هوشمند برای عبور پیک بار در تابستان در بخش های مختلف به ویژه صنعت، کشاورزی، اداری و مردمی به منظور مدیریت پیک بار اهمیت دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: مدیریت مصرف مشترک و نصب کنتورهای هوشمند علاوه بر رعایت پیک بار به حفظ منابع آب کمک می کند.

خودنیا با اشاره به اقدامات موثر توزیع برق در سال های اخیر گفت: خدمات و اقدامات جدید برای بهبود و ارتقای شاخص های مختلف خدمات مشترکین از این پس ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: شرکت توزیع نیروی برق لرستان از سال گذشته اقدامات متعددی را برای کاهش ساعات پیک بار در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان تصریح کرد: اجرای برنامه های گسترده فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی و رسانه های گروهی و بهره گیری از توانمندی های تبلیغات شهری با هماهنگی سایر دستگاه های اجرایی برای اطلاع رسانی به هموطنان و کاهش بار مصرف در زمان اوج مصرف در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.