به دنبال جذب گردشگر جام جهانی به جزایر هرمزگان هستیم

[ad_1]

ایسنا/ هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: باید با تمرکز و برنامه ریزی در دوره ای که بازی ها برگزار نمی شود، شناخت کافی از ذائقه گردشگران مختلف فراهم شود و با توجه به ضعف جغرافیایی قطر، این امکان را فراهم کنیم که گردشگران بتوانند در زمان باقی مانده تا زمان خود تیم بازی برای استفاده.

مهدی دوستی در نشست مشترک وزیر راه و شهرسازی ایران و وزیر حمل و نقل دولت قطر در جزیره کیش از توجه ویژه هرمزگان به جام جهانی 2022 قطر خبر داد و گفت: نیاز به قطر دارد.

وی افزود: در بحث صادرات کالاها به ویژه محصولات کشاورزی که نیازمند فرآیند آزمایشگاهی و تایید بهداشتی محصولات در خصوص استفاده از سموم است، اقداماتی در استان انجام شد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: صادرات محصولات کشاورزی به قطر فرآیندی 6 روزه داشت که نیاز به آزمایش سموم سبزی و میوه داشت اما برای تسریع در این موضوع با خرید دستگاه مجهز این روند کوتاه شد.

وی تصریح کرد: این دستگاه با قیمت 18 میلیارد تومان خریداری شده و کمک می کند تا روند و تست آن به حدود 2.5 روز کاهش یابد که کمک زیادی خواهد کرد.

دوستی بیان کرد: از نظر برنامه ریزی باید به جای سرمایه گذاری روی بازی ها روی دوره ای که بازی ها برگزار نمی شود تمرکز کنیم تا با توجه به ضعف جغرافیایی قطر، فرصت شناخت کافی از ذائقه گردشگران مختلف را فراهم کنیم. ” که گردشگران بتوانند در مدت زمان باقی مانده تا بازی های تیمی از توانمندی های جزایر ایرانی استفاده کنند.

وی بیان کرد: باید روی برنامه پروازها، مقاصد گردشگری در استراحت های چند روزه بین بازی ها در ادوار مختلف جام جهانی تمرکز کنیم و برای این مهم برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم از فرصت برای توسعه گردشگری استفاده کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.