بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت 13 فروردین

[ad_1]

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت 13 فروردین

ایسنا/ کرمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت 12 فروردین (روز جمهوری اسلامی) بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:
“به نام خدا
انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) به وجود آمد. مردم مبارز ایران دوازدهم فروردین با رای قاطع 2.98 درصدی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، روزی دیگر را در تاریخ معاصر ایران رقم زدند و این روز خاطره انگیز و ماندگار را به عید بزرگ امام زمان (عج) تبدیل کردند. و امت بگذارند مردم آینه اسلام را در ایران عزیز و سراسر جهان بتابانند و شعار اصلی ملت انقلابی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را محقق سازند. سالها مبارزه انقلابی ملت ایران با رژیم مستبد، وابسته و فاسد پهلوی و یاران استکبار آن به رهبری امام خمینی رحمه الله با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در 12 فروردین و شیرینی پیروزی انقلاب اسلامی ایران دو برابر شد.
تشکیل حکومت اسلامی در ایران بزرگ، بذر امید و رهایی را در کشورهای اسیر استبداد و استعمار جهان جوانه زد و نوید تشکیل جامعه نوین اسلامی را به مسلمانان مستضعف و محروم جهان داد و ثابت کرد. نومید. مردم با اراده ملی و پشتوانه دینی به عنوان ملت آزاده ایران می توانیم بر ظلم و ستم استکبار جهانی غلبه کنیم و بر اساس آموزه های مترقی اسلام حکومت مردمی تشکیل دهیم و سعادت بشریت را رقم بزنیم. بی شک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با پیروزی بر فتنه های شیطانی و توطئه های اهریمنی مستمر دشمنان اسلام، راه را برای طلوع خورشید ولایت عظیم حضرت ولی فقیه می گشاید. ث- عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف).
سال 1401 هجری شمسی با تدبیر مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و در راستای حمایت همه جانبه از تولید، اقتصاد و وضعیت معیشتی مردم به عنوان سال «تولید، مبتنی بر دانش و دانش» نامگذاری شد. ایجاد اشتغال» برای کارکنان، تولید با کسب برکات مادی و معنوی در سال جاری و تلاش مجدانه و گام های عملی در جهت رونق تولید، مردم و مردم حماسه ماندگار دیگری را برای پیشرفت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم خواهند زد. .
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و پاسداشت 12 فروردین (روز جمهوری اسلامی) به پیشگاه خداوند متعال، تداوم و اعتلای انقلاب اسلامی، طول عمر مقام معظم رهبری، تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر «عجل الله تعالی فرجه الشریف» رفع بلای عمومی و بهروزی و سلامتی همه بیماران را بر عهده دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.