تاریخ نگاری; هدف قرار دادن فوتبالیست های ناشنوا در المپیک برزیل

[ad_1]

مربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: با توجه به اینکه از سال 2019 در مسابقات خارج از کشور شرکت نکرده ایم حریفان المپیکی را نمی شناسیم و شرایط سختی برای ترک گروه خود داریم اما هدف ما این است که تاریخ.”

قادر تیموری در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت فوتبالیست های ناشنوا برای حضور در المپیک برزیل اظهار کرد: برای آماده سازی آزادگان ناشنوایان برای حضور در المپیک، اردوهای خود را از آذرماه سال گذشته به طور منظم و بدون وقفه برگزار کردیم که اکنون چهارمین اردو در چمن مصنوعی فدراسیون در حال انجام است و تا 26 فروردین ادامه دارد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه مسابقات در چمن طبیعی برگزار می شود تاکنون نتوانسته ایم شرایط تمرینی برای بازیکنان ناشنوا در چمن طبیعی فراهم کنیم، ناشنوایان فوتبال می توانند تمرینات خود را در کمپ تیم ملی پیگیری کنند تا بتوانیم به میدان برویم. با آمادگی خوب به المپیک.

مربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان با اشاره به همگروهی ایران با برزیل، هلند، ایتالیا و کامرون در المپیک، افزود: اولین بازی 9 اردیبهشت ماه برگزار می شود. ما شناخت کافی از حریفان المپیکی خود نداریم و سعی می کنیم در طول مسابقات تیم ها را آنالیز کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر به صعود در گروه خود امیدوار هستید، گفت: اگرچه در گروه سختی قرار داریم اما امیدواریم از گروه خود خارج شویم و نماینده شایسته ای برای کشور باشیم.

تیموری در پایان یکی از اهداف اصلی تیم را روی سکو بودن عنوان کرد و گفت: در سال 1384 که نایب قهرمان المپیک شدیم از آن زمان دیگر نتوانستیم روی سکو برویم. در این دوره هدف تاریخ سازی و داشتن بهترین عملکرد در المپیک است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.