تجهیز و کمک آموزشی به مدارس کهگیلویه و بویراحمد توسط مدیرعامل ایرانسل

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل ایرانسل از تجهیز و کمک آموزشی مدارس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

بیژن عباسی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه به آموزش و پرورش برای تربیت نسل آینده ایران اسلامی بسیار مهم است و برای شکوفا شدن استعدادهای دانش آموزان همت همگانی لازم است. دانش آموزان مناطق محروم و محروم.»

وی با بیان اینکه استعدادهای خوبی در مناطق محروم در زمینه های مختلف وجود دارد که به دلیل محرومیت از فرصت شکوفایی استعدادها به خوبی فراهم نشده است، افزود: فاصله شاخص های آموزشی مناطق محروم با سایر مناطق بسیار زیاد است. که باید کمک کند این شاخص ها باید در آموزش و پرورش شهرها و مناطق کم برخوردار جدیت بیشتری گرفته شود.

مدیرعامل ایرانسل گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی ایرانسل در حوزه تجهیزات آموزشی و محتوای آموزشی، از آموزش حمایت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در بحث آموزش و پرورش سعی می کنیم محتوای آموزشی رایگان در اختیار مدارس این استان قرار دهیم.

عباسی با توجه به اهمیت روابط عمومی آموزش و پرورش در حوزه اطلاع رسانی از تامین تجهیزات روابط عمومی توسط اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک سال نو و ابراز خرسندی از این دیدار گفت: رسالت آموزش و پرورش تلاش نسل امروز برای تربیت نسل آینده ایران اسلامی است که همه آحاد جامعه. می تواند در این زمینه نقش داشته باشد.»

حسنعلی عزت خواه با قدردانی از دغدغه و احساس مسئولیت مدیرعامل ایرانسل در زمینه مسائل آموزشی اظهار داشت: در دوران کرونا دانش آموزان از سواد علمی، عاطفی و اجتماعی محروم بودند و باید برای جبران تاخیر تلاش مضاعف کنیم.

وی کمک های آموزشی را کمک کننده به آینده کشور و استان دانست و از حمایت ها و همکاری های مدیر عامل ایرانسل با آموزش و پرورش تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، محمد جمالی آرند معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: استعدادهای فرزندان خوب در این کشور برای شکوفایی نیاز به حمایت و راهنمایی دارند، بنابراین نتیجه آن تربیت افراد است. در سطح جمهوری اسلامی ایران».

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.