تخصیص 2700 میلیارد تومان در حوزه کشاورزی خراسان رضوی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی وزیر جهاد کشاورزی گفت: 2700 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر استانی هجدهم به بخش کشاورزی استان خراسان رضوی اختصاص یافت.

سید جواد ساداتی نژاد روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان داورزن افزود: از مجموع این اعتبارات 600 میلیارد تومان در حوزه قنوات و 500 میلیارد تومان برای اجرای سیستم های نوین آبیاری 300 میلیارد ریال در طرح های آب و خاک و آبخیزداری، 170 میلیارد تومان در بخش استخر و انتقال آب و مابقی این اعتبار برای سایر بخش های کشاورزی هزینه می شود.

وی افزود: یکی از رویکردهای دولت سیزدهم انصاف و مردمی بودن است و با توجه به اینکه حوزه کشاورزی یکی از پرمخاطب ترین بخش ها است، توجه ویژه ای به آن شده است.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: یک سوم جمعیت کشور را جامعه کشاورزی و فعالان این بخش تشکیل می دهند و با این نگاه اتفاقات خوبی در حوزه کشاورزی در این دولت در حال رخ دادن است.

ساداتی نژاد افزود: با توجه به اقلیم استان خراسان رضوی و اهمیت حفظ منابع آبی در بخش کشاورزی، با جذب این اعتبارات تحول بزرگی در بخش کشاورزی استان ایجاد خواهد شد.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: همچنین برای اجرای سیاست های خوداتکایی در بخش کشاورزی از شرکت های دانش بنیان این بخش حمایت می شود.

ساداتی نژاد تصریح کرد: در راستای اجرای برنامه های خودکفایی در بخش کشاورزی در سال تولید، تسهیلات دانش بنیان و اشتغال زایی و حمایت های لازم از واحدهای کشاورزی انجام می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.