تعلیق هواداران تیم بسکتبال شهرداری گرگان

[ad_1]

کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال هواداران شهرستان گرگان را یک جلسه محروم کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، جلسه مقدماتی کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال به منظور رسیدگی به تخلفات بازی شیمیدر قم و شهرداری گرگان برگزار شد. باعث اعتراض و شکایت شیمیدر رئیس تیم شد و به شرح زیر رای خود را به صندوق انداخت.

با عنایت به ادله تماشاگران مبنی بر تخلف تیم شهرداری گرگان مبنی بر تشویق غیر متعارف رافت اسلامی، تیم مذکور را به توبیخ کتبی با سابقه در پرونده محکوم می کند.

جلسه محرومیت تماشاگران باشگاه شهرداری گرگان از حضور در مسابقات ورزشی (موضوع بند 3 ماده 8 آیین نامه انضباطی مسابقات ورزشی) که در مدت تعلیق به مدت سه ماه می باشد. این در حالی است که باشگاه شهرداری گرگان تنها می تواند حداکثر 50 تماشاگر برای شرکت در مسابقه 20 فروردین 1401 داشته باشد.

امیرحسین صفرزاده و حمیدرضا کلا سنگیانی، مدیران فنی دو تیم نیز فراخوانده شدند و در خصوص اتفاقات و کنترل نیمکت اخطار جدی دریافت کردند.

این رای به موجب ماده 9 آیین نامه انضباطی قابل تجدیدنظرخواهی است. معترض می تواند ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ رای اعتراض خود را به دبیرخانه فدراسیون تسلیم و رسید دریافت کند. در صورت عدم اعتراض، مفاد این رأی از تاریخ انقضای مدت مذکور قطعی و لازم‌الاجرا خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.