تکذیب فعالیت باشگاه بدنسازی صد میلیونی / وزارت ورزش: بدون مجوز و قیمت گذاری می شود

[ad_1]

مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان با تکذیب خبر افتتاح و راه اندازی باشگاه خصوصی بدنسازی با «کارمزد چند صد میلیونی» در فضای مجازی، گفت: اینطور نیست. درست است، واقعی.

به گزارش ایسنا، آرش فرهادیان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افتتاح سالن ورزشی با هزینه چند صد میلیونی در یکی از مناطق شمالی تهران و دعوت از برخی افراد مهمان ورزشکاران معروف خارجی: این باشگاه هنوز مجوز فعالیت نگرفته و مطالب منتشر شده کذب محض است.

وی ارقام منتشر شده در مورد حقوق این باشگاه را عجیب خواند و گفت: آنچه به عنوان ارزش حقوق این باشگاه تبلیغ شده است نجومی و بسیار عجیب است که سوالاتی را برای مردم عزیز به دنبال داشته است.

مدیرکل دفتر توسعه حرفه ای ورزش و امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: بلافاصله پس از انتشار خبر فوق این موضوع را از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران پیگیری و متوجه شدیم. اینکه باشگاه اخیرا برای مجوز فعالیت اقدام کرده است، اما مجوزی دریافت نکرده است.» ماده 5 از سوی کمیته برای این باشگاه صادر نشده است. با مدیرعامل باشگاه مربوطه هم تماس داشتیم که افتتاحیه را تکذیب کرد.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه وزارت ورزش و جوانان از سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه ورزش استقبال می کند، گفت: معتقدیم فعالیت بخش خصوصی باید به گونه ای باشد که مردم از امکانات و شرایط بهره مند شوند. ارائه شده در سطح جامعه می توان از آنها به راحتی استفاده کرد.

فرهادیان در بخشی دیگر از سخنان خود به دسته بندی و رده بندی باشگاه ها در آینده نزدیک توسط اداره کل توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها اشاره کرد و افزود: به این ترتیب پس از رده بندی و رده بندی در مورد باشگاه ها تصمیم گیری خواهد شد. که باشگاه‌های ورزشی با توجه به شرایط، امکانات و موقعیت مکانی در کشور، استان، شهر و حتی محله‌هایی که ایجاد می‌کنند، می‌توانند با آسودگی و آرامش فعالیت کنند.

وی در ادامه درباره لایحه باشگاه های ورزشی توضیح داد و گفت: در تلاش هستیم با همکاری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش هر چه سریعتر این لایحه تصویب شود، لذا نظارت بر باشگاه های ورزشی در والدین.” شما به شدت مورد آزار و اذیت قرار خواهید گرفت.

مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان بحث نظارت بر باشگاه های ورزشی را مهم دانست و گفت: جلسات کارشناسی متعددی در این زمینه برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

وی در پایان تاکید کرد: همانطور که در قانون به صراحت آمده است، اگر باشگاهی نتواند طبق قانون عمل کند، همانطور که کمیسیون ماده 5 مجوز صادر می کند، در صورت عدم رعایت قانون، می توان مجوز آن باشگاه را باطل کرد.

فرهادیان در خصوص مشاهده تخلفات در برخی باشگاه های ورزشی و نحوه ارائه آن از سوی جمعیت گفت: در استان ها ادارات کل ورزش و جوانان و بازرسی ادارات کل می توانند نظرات و گزارش های مردم را دریافت کرده و بررسی و پیگیری کنند. تا حد امکان .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.