تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام تهران در اولویت امسال استان است

[ad_1]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به اینکه تخصیص منابع مالی استان تهران در سال گذشته بیشتر از میانگین کشوری بوده است، گفت: منابع مالی بالاتر از میانگین کشوری برای تکمیل پروژه های عمرانی تخصیص یافته است.

علاءالدین آزوجی در گفت وگو با ایسنا، وی در تشریح تخصیص بودجه سال 1400 به استان تهران گفت: تخصیص منابع مالی به استان تهران در سال 1400 بالاتر از میانگین کشوری بوده که در واقع یکی از نقاط قوت استان تهران است و این منابع مالی به پروژه های عمرانی کامل اختصاص می یابد. ; به این ترتیب تمامی پروژه هایی که برای سال گذشته پرداخت شده است امسال به بهره برداری می رسد.

وی افزود: 671 میلیارد تومان به 70 پروژه زیرساختی و اجتماعی اختصاص یافته است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسد و جابه جایی قابل توجهی در استان تهران رخ می دهد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ادامه داد: در پایان سال گذشته کسری بودجه سال های گذشته شناسایی و محاسبه شد و به سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم که بخشی از این کسری ها تامین شده است. بخشی از این کسری ها مربوط به پاداش پایان بازنشستگی همکاران استان تهران بود که جبران شد و از این رو سعی کردیم نقاط ضعف گذشته را جبران کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.