جوشکاری Co2 چیست و لوازم جوشکاری Co2 کدام است؟

جوشکاری Co2 چیست و اسباب جوشکاری Co2 کدام است؟
جوشکاری co2, جوشکاری co2 استیل, جوشکاری co2 آلومینیومی, جوشکاری آلومینیوم با co2, جوشکاری با گاز co2, ارزش جوشکاری co2, هزینه جوشکاری co2

آلوده بودن قطعه فعالیت (وجود روغن رنگ و زنگ زدگی) وجود بخار آب در ادامه گاز CO2 واشر آب بندی آب خنک کننده انبر را در دست گرفتن فرمایید و از گازی به کارگیری نمایید که مرتبه برودت آن ۴۰ باشد. شامل قرقره الکترود، چرخ های راننده، راهنماهای محل ورود و خروجی، شلنگ ها، تورچ جوشکاری و موتور تغذیه کننده الکترود است. اعتنا داشته باشید که با اعتنا به این که ممکن هست دو ورق یا این که لوله استیل که قرار هست جوش دیتا شوند شبیه نباشند می بایست در ادامه تعیین الکترود، سیم جوش و فیلر آن اعتنا نمایید و صد رد صد نسبت به تمیز بودن قطعات فولاد زنگ نزن و مقدار فولاد کربن مطمئن شوید. و همینطور قطر آن ها وسیع باشد تا مقدار مشغول شدن سیم با مرحله قرقره دوچندان باشد. بغل خوردگی یا این که سوختگی گرده شتاب خطی نامناسب زاویه نامناسب آمپرو ولتاژ نامناسب فقدان راندمان ذوب دوچندان بودن آمپر شتاب جوشکاری را متناسب با ضخامت قطعه فعالیت تهیه نموده زاویه انبر جوش را در دست گرفتن نموده و آمپر و ولتاژ را تهیه نمائید.

قابلیت نشت گاز را در دست گرفتن نموده گاز رسانی و ادوات آن را نظیر رگلاتور و شیرهای مربوطه در دست گرفتن نمائید. با اعتنا به تصاویر مربوطه طریقه درست و اشتباه نشان دیتا شده. امیدواریم با اعتنا به مطالب ذکر شده بالا و بکارگیری هر یک مشکلات جوشکاری خویش را برطرف نمائید. با اعتنا به تصویر شماره ۶ گویای همین مطلب هست که در ادامه شکل بکارگیری از گاز ادغام ۸۰% CO2 و ۲۰% آرگون ، عمق ذوب باریکتر شده شتاب جوشکاری ۵/۲ برابر نسبت به گاز CO2 خالص ارتقاء می یابد. به کارگیری از تورچ جوشکاری co2 در ادامه سیستم های جوشکاری اتوماتیک در ادامه سال های آخر رایج شده هست چون طرز فعالیت کرد همین ابزار مکانیکی نسبت به بقیه محصولات شبیه زیاد قدرتمند و با میزان مرغوب بودن خیس است. فرایند جوشکاری با گاز حافظ در ادامه سال ۱۹۴۸ میلادی در ادامه آمریکا به وجود آمد و در ادامه آن دوران همین فرایند را میگ (MIG) اسم گذاری کردند. اکثر اوقات تورچ های پالسی آب خنک میگ به جهت آمپر های فراتر و به جهت سیم جوش با ضخامت فراتر همچون سیم 1.6 میلیمتر به کارگیری می شود . در ادامه واقع ابزارها و وسایل گزینه به کارگیری ی تورچ میگ نظیر : شعله پوش ، نازل ، گاز پخش کن و یا این که حتی محافط جوشکاری پایانی قطعات دستگاه میباشند که پیش از تماس سیم جوش میگ با برگه ی جوشکاری با آن تماس دارا هستند به همین برهان اسباب گزینه به کارگیری در ادامه تورچ میگ اثر گذاری فراوانی بر مرغوبیت جوش دارا هستند .

در ادامه به عبارتی دوران ، یک افشانه از گاز آرگون بی اثر حوزه‌ جوش را از آلودگی جوی مراقبت می کند. همانطور که از اسم همین روشهای جوشکاری استیل پیداست، در ادامه وضعیت اولیه جوشکاری بصورت جامد و دوم پایین مراقبت گازهای هلیوم، آرگون و مواقعی شبیه شکل میگیرد. از آنجایی که جوشکاری و اتصال دو قطعه فلز به یکدیگر می بایست به نوع ای باشد که هیچگونه اندک کاری در ادامه آن شکل نگیرد لذا در ادامه همین فی مابین به کارگیری از سیم های جوش مرغوب و مرتبه یک می بایست پیگیری شود. و اگر از حد معمول ذیل خیس تعیین گردد در ادامه زمان جوشکاری پارازیت وارد جریان شده و احساس قطعی و وصلی کوچک خواهد شد. از ورق استیل در ادامه صنعت های گوناگون زیرا کشاورزی، سرویس ها شهری، تولید و ساز و حتی ظروف خانگی از کالا استیل به کارگیری می شود از همین منش خیلی حیاتی هست که جوشکاری استیل به صدق انجام شود. میزان مرغوب بودن همین نازل ها به نوع ای هست که می اقتدار با اقتدار گفت بیش از 2 یا این که 3 برابر نازل های دیگر کاربرد دارد. ارتفاع قوس نباید از ضخامت قطعه عمده باشد. منجر میگردد که اشعههای خورشید با ارتفاع موج بالا و از ابرها که آن ها هم جز گازهای گلخانهای میباشند بگذرند.

به جهت پرداخت از همگی کارتهای کاربر عجله میتوانید به کارگیری نمائید. طبق با سازندگان برتر دستگاه جوشکاری Co2 در ادامه جهان ، دستگاه جوشکاری Co2 صرف حیث از ضخامت آن بر روی فولاد همینطور به جهت نیکل ، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ و آهن فرفورژه غیره به کارگیری می شود. حیاتی ترین نکته در ادامه همین رویه جوش تمیز بودن قطعات فولاد ضد زنگ می باشد. می بایست خاطر نشان شویم که وایرفیدرهائی که مهم دو قرقره مهلک به جهت سیم جوشهای نازل نظیر ۸/۰ فولادی و سیم جوشهای آلومینیومی مطلوب هست هنگامی مرغوبیتشان عمده می شود که هر دو قرقره به چرخ دنده گیربکس وصل باشند . تصویر ذیل نشان دهنده همین مسئله می باشد. صورت ذیل منحنی جریان ولتاژ را به جهت هر دو گونه مبداء نشان می دهد. در ادامه نتیجه، آرگون و دی اکسید کربن با همین درصدها ۷۵٪ / ۲۵٪ تا ۹۰٪ / ۱۰٪ ادغام می شوند. در ادامه صورتیکه در ادامه گاز ادغام به ۵/۰% می برسد ظواهر جوش به برهان زره پاشی سیم به این معنی که انتقال ۲۰۰ قطره در ادامه ثانیه از سیم جوش به بر روی قطعه فعالیت گرده صافتری تولید نموده و قیمت مکانیکی جوش هم به مراتب ارتقاء می یابد که مقدار آن در ادامه کاغذ های مشخصات فنی سیم جوشها آورده شده.

​Th is c onte nt has ᠎been created with t​he help ᠎of G SA Content ​Genera​tor ​DEMO!

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.