دادستان کل کشور باید در مورد صنعت خودرو تصمیم گیری کند

[ad_1]

یکی از حقوقدانان گفت: دولت حداقل باید از نظر کیفیت، ارزش و قیمت خودرو بتواند با برندهای جهانی رقابت کند، زیرا مردم در پرداخت هزینه سیاست های غلط دولت و دادن پول و به خطر انداختن جان خود گناهی ندارند. یک ماشین بی کیفیت

هوشنگ پوربابایی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص اظهارات دادستان کل کشور مبنی بر اینکه «در خودروسازی کشور دست ها پشت پرده وی گفت: برای بهبود وضعیت صنعت خودرو کشور مانعی وجود دارد.

وی افزود: دولت حداقل باید از نظر کیفیت، ارزش و قیمت خودرو بتواند با برندهای جهانی رقابت کند چرا که مردم در پرداخت هزینه سیاست های غلط دولت و پول دادن و به خطر انداختن جان خود گناهی ندارند. ” داشتن ماشین بی کیفیت

وی گفت: وقتی صنعتگر سر کار است و اجازه واردات را نمی دهد، مردم مجبور به رعایت آن می شوند و نتیجه آن درآمد کلانی از تولید خودروهای بی کیفیت است و در این شرایط مافیا شکل می گیرد. ما می توانیم با مافیای خودرو هم برخورد کنیم اما باز هم می توان مافیای جدیدی تشکیل داد چون بستر مافیا شخصی نیست و وقتی واردات خودرو ممنوع است، مافیای اول از بین می رود و مافیای دوم شکل می گیرد. زمانی می توانیم با مافیای خودرو مقابله کنیم که تولیدات داخلی در صنعت خودرو به اندازه ای با کیفیت بالا رود که با سایر برندهای مطرح حداقل در کشورهای آسیایی رقابت کند. چرا خودروهای بی کیفیت چینی می توانند وارد کشور شوند؟ چرا مردم را از داشتن خودروهای با کیفیت محروم می کنیم؟

این وکیل دادگستری با اشاره به صحبت های دادستان کل کشور مبنی بر وجود دست هایی در پشت صحنه خودروسازی کشور؟ وی گفت: دادستان کل کشور باید تصمیم بگیرد و به مدیران صنعت ما فشار بیاورد که بیایند و تصمیم درستی بگیرند یا مجلس تصمیم بگیرد که مافیای خودرو تشکیل نشود.

پوربابایی در پایان گفت: انگیزه مردم از خرید محصولات داخلی کیفیت خودرو نیست، بلکه انگیزه مردم برای خرید خودرو به دلیل تثبیت قیمت ها در بازار خودرو است و بنابراین خودروساز هر خودرویی را برای خودرو تولید می کند. مردم.” خرید می کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.