در تعطیلات نوروز هیچ مشکل پلیسی، ترافیکی و امنیتی نداشتیم

[ad_1]

رئیس پلیس پایتخت گفت: در تعطیلات نوروزی گشت‌های پیاده، موتورسیکلت و خودرو به صورت شبانه‌روزی در محدوده تهران بزرگ در حال انجام ماموریت بودند و با تلاش‌های صورت گرفته مشکل خاصی از سوی پلیس، ترافیک و یا امنیت در منطقه وجود نداشت. سرمایه، پایتخت.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی وی با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی تمام تلاش، امکانات و تلاش خود را به کار گرفتیم تا به امنیت و آرامش شهروندان لطمه ای وارد نشود، گفت: در روزهای پایانی اسفندماه با برپایی قرارگاه امام علی (ع) اقداماتی انجام می شود. اقدامات انضباطی روزانه و لازم برای برقراری و حفظ امنیت، انضباط و آرامش شهروندان و جلوگیری از سوء استفاده سارقان و مجرمان، اعلام و اجرا شود.

وی ادامه داد: در این مدت چندین طرح انضباطی از جمله طرح تشدید مبارزه با سارقان و کلاهبرداران، جمع آوری معتادان متجاهر، انجام گشت های هدفمند با تحلیل جغرافیایی و زمان وقوع جرایم مختلف انجام شد. همچنین در محدوده ترافیکی طرح برخورد سریع به دلیل خلوت بودن جاده ها و بزرگراه ها اجرا شد که می تواند خطرناک باشد.

فرمانده انتظامی پایتخت با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود را کردیم تا به امنیت و آرامش شهروندان لطمه ای وارد نشود، گفت: طرح نوروزی پایتخت تا پایان با قدرت و کیفیت انجام می شود.

وی با بیان اینکه نوروز را به سلامت و آرامش پشت سر گذاشتیم، گفت: در تعطیلات نوروزی گشت های پیاده، موتورسیکلت و خودرو در محدوده تهران بزرگ به صورت شبانه روزی و در حال انجام وظیفه بودند و تلاش شد. مشکلات خاصی از نظر انتظامی، ترافیکی و امنیتی در پایتخت ندارند.

رحیمی فرارسیدن ماه مبارک رمضان و دعای این ماه را در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از ساعت 24 الی 14 با حضور نمازگزاران و سخنرانان برجسته مکتب الزهرا سلام الله علیها تبریک گفت. و این مراسم زنده در شبکه دو سیما پخش می شود، گفت: تدابیر ترانزیت و انتظامی لازم اندیشیده شده و همچنین گشت های اماکنی در حوزه بازدید از اصناف در این مدت فعالتر خواهند بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.