در فوتبال خوزستان کوچولوها از نردبان مربیان رزومه بالا می روند!

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان یک کارشناس گفت: متأسفانه در خوزستان تعداد زیادی از افراد کوچک پله های ترمیم مربیان برنامه درسی را طی می کنند و نقش خوبی را ایفا می کنند.

احمد تجمیری دشتکی اوایل در گفت وگو با ایسنا، درباره پیروزی نفت مسجد سلیمان مقابل ذوب آهن گفت: نفت توانایی های خود را به نمایش گذاشت و با توجه به بازی خوبی که مقابل ذوب آهن به نمایش گذاشت و به برتری رسید. زیاد دارد. تیم نقش مهمی در این برد داشت و نشان داد که از نظر روانی کارهای خوبی انجام داده است. امیدوارم نفت با همدلی و اتحاد مردم مسجدسلیمان و مسئولان شهری بتواند در لیگ بماند.

وی گفت: همه در مسجدسلیمان برای ادامه رقابت های فصل فوتبال لیگ برتر نگران وضعیت نفت هستند و حقیقت را باید گفت و آن اینکه فوتبال مسجدسلیمان روزهای سختی را پشت سر می گذارد. اگر این روند ادامه پیدا کند دیگر تیمی در لیگ برتر نخواهیم داشت و بازیکن بومی کشف نمی شود.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: واقعا نمی دانم چرا تیم نفت مسجدسلیمان در هر فصل از رقابت های لیگ برتر همچنان بدون اسپانسر و بلاتکلیفی است و برای انجام یک بازی خارج از استان در کوچه رها شده است. چند سالی است که فوتبال به یاری مسجدسلیمان غمگین و مجروح از محرومیت و بیکاری آمده تا بخشی از دردها و غم های او را تسکین دهد و برخی دیگر را با نگاهی دیگر به این خطه حاصلخیز و حساس بکشاند. حضور نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر برای شیرهای زاگرسی مهمتر از نان عصر و معضل بیکاری است.

وی بیان کرد: انتظار مردم مسجدسلیمانی از وزارت نفت این است که فارغ از هر نگاه غیر علمی و مدیریتی بهترین تصمیمات را گرفته و از عناصر و نیروهای نخبه شهر و استان خوزستان نهایت استفاده را ببرد. از هرگونه حاشیه سازی .در فاصله کمی تا پایان رقابت های لیگ بیست و یکم برای رفع مشکلات مالی تیم در غیر این صورت فاجعه سقوط دوباره رخ خواهد داد.

تاجمیری دشتکی افزود: مسجدسلیمان هیچگاه مخالف وزارت نفت نبود و این امر ثابت شد، اما وقتی وزارت نفت وارد کارزار مدیریتی شود و مسائل حاشیه‌ای را علیه نفت ایجاد کند، ناگزیر شکست و سقوط دوباره اتفاق می‌افتد. . .

وی با بیان اینکه فعالیت مربیان تکراری با رکوردهای ناموفق بزرگترین ضربه به بدنه باشگاه نفت مسجد سلیمان بود، افزود: مدت هاست مربیان مختلفی در لیگ برتر فعالیت کرده اند و هر فصل جای خود را در تیم ها می گیرند. ” آنها تغییر می کنند و بارها در مسجدسلیمان این اتفاق افتاده است و کسی پاسخگو نیست. چند مربی در فصول اخیر به دلیل شایستگی و نتایج قابل قبول سرمربی شده اند. این مربیان قابل احترام هستند و باید شرایط حضور آنها در فوتبال را در نظر گرفت، اما چند مربی از این دست در لیگ برتر هستند که با وجود یک امتیاز مردود، به نیمکت تیم نفت بازگشته و پس از چند ناکامی جای خود را واگذار کرده اند. به دیگری.در این میان فقط مسجد سلیمان باخت. این مربیان سال هاست که به دلیل ارتباط با چند تن از مدیران ارشد باشگاه بیکار نشده اند. این گروه که توسط تعدادی از افراد مرتبط با فوتبال حمایت می شود، به نوعی راه را برای مربیانی که سال هاست با این تیم ارتباطی ندارند و همیشه دور هستند بسته است. متأسفانه در خوزستان افراد کوچک زیادی از پله های مربیان برنامه درسی بالا می روند و نقش های خوبی را ایفا می کنند.

این کارشناس گفت: خوزستان همیشه مهد فوتبال ایران بوده و بازیکن سازی در استان حرف اول را می زند اما اکنون بازیکنان سایر استان ها به راحتی می توانند به تیم های استانی راه پیدا کنند. به نظر من باید گروه هایی از کارشناسان و کارشناسان مسائل ورزشی تشکیل شود و با یک برنامه کاری منظم و بلندمدت به مسائل بپردازند تا در آینده شاهد حل مشکلات فوتبال خوزستان باشیم. معتقدم با ادامه این روند انجام یک کار حرفه ای روز به روز سخت می شود و این به نفع جامعه ورزش استان نیست.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.