دستگاه برش لیزر استیل MOBINtech لیزر (3)

شما می توانید جزییات بسیار دقیقی را بر روی طیف وسیعی از مواد ایجاد نمایید. علاوه بر اینکه زیبایی دارد امنیت را برای منازل شما فراهم می کند.

قیمت برش لیزر ورق استیل

ضمن اینکه تولید قطعات صنعتی نیز با این روش مقرون به صرفه بوده و با صرف انرژی و نیروی انسانی کمتر قابل اجراست.

برای برش فلزات با روش های گوناگونی مانند برش لیزری، برش واترجت، هوابرش، برش پلاسما، برش با تیغه های برش و …

در این صنعت برای اتصالات مانیفولد، جسم ایرودینامیکی، پوسته، آنتن و اتصالات برق الکترونیکی از دستگاه برش لیزری CNC استفاده می شود.

برش لیزر استنلس استیل

رشد صنایع فلزی نیز بهدنبال تولید دستگاههای ویژه این کار با نام CNC یا برش لیزری اوج گرفته است. با استفاده از دستگاه CNC می توان بر روی فلزات حکاکی کرد و یا آن ها را برش داد.

در این سری از لیزر ها از میز متحرک و قابل تعویض بهره برده شده است که می توان در مدت زمانی کمتر از 15 ثانیه اقدام به تعویض میز دستگاه جهت آماده سازی کار با ورق بعدی نمود.

خدمات برش لیزر ورق استیل

دستگاه گیوتین شامل یک تیغه ثابت و تیغه متحرک می باشد که تیغه فوق توسط سیستم مکانیکی یا سیستم هیدرولیکی به حرکت درآمده و مانند قیچی ورق استیل را برش می دهد.

برش لیزری استیل تهران

دستگاه برش لیزری با هدایت کردن خروجی یک لیزر قدرتمند بر روی ماده مورد نظر کار می کند. این دستگاه از یک لیزر برای برش استفاده می کند که در آن ماده مورد نظر ذوب شده یا می سوزد و در نهایت تبخیر می شود.

برش لیزری استیل در اصفهان

سختی این ماده و خواص چکش خواری، آن را به ماده اولیه مناسب در ساخت بسیاری از قطعات صنعتی و مصرفی تبدیل نموده است.

برای مثال در خمکاری زمانیکه لبههای برش کاملا یکنواخت و موازی نباشند لبههای خم یکنواخت نبوده و در نتیجه در پروسه مونتاژ با مشکل و عدم تطابق قطعات روبرو خواهد بود.

هدف این مجموعه گردآوری و ارائه بهترین ها در دنیا به مشتریان خود از روز شروع فعالیت تا به امروز بوده است و خواهد بود.

با قیمت برش لیزر آهن هم سایز خود نیز متفاوت هستند . این مواد که در دستگاه برش فلزات به کار برده شدهاند، رسانای گرمای خوبی بوده و گرما را در سطح خود پخش نمیکنند.

برش لیزری استیل مشهد

لیزر با ایجاد گرما و حرارت بالا بر روی فلزات، آن ها را تحت تاثیر قرار داده و باعث ایجاد اشکال ظریف و بینظیر بر روی ورقههای فلزی میشود.اشعهای که برش دستگاه لیزر ساطع میسازد از قوتون تشکیل شده است که توسط برخی مواد مانند آلومینیوم و آلیاژ مس منعکس میشود.

هزینه برش لیزر استیل

برش لیزر فلزات قابلیتهای بسیاری نظیر برش طرحهای بسیار پیچیده و ظریف با بهترین کیفیت و بدون هیچگونه پلیسه و خلل و فرج و دوده و همچنین برش فلزات در ابعاد بسیار کوچک در حد کسری از میلیمتر تا ابعاد بزرگ در اندازه های بیش از 3 متر را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.

عمق حک سطحی و در حد میکرون می باشد. دستگاه های سی ان سی مناسب برش ورق های استیل، با تولید لیزر بوسیله لامپهای ویژه و انعکاس با آینه های مخصوص برای قوی کردن لیزر و تابش به لنز در سر دستگاه باعث متمرکز شدن لیزر برای برش قطعات با ضخامتهای مختلف می شود.

برش لیزر استیل مشهد

این صنعت به قطعات برش خورده کاملا دقیق نیاز دارد. به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاستجمهوری، افزایش استفاده از فناوری­های ریزپردازنده­ای، سبب تولید قطعات کوچک در محصولات تولیدی می­شود.طبیعتا هر چه این قطعات کوچکتر باشد، حساسیت و دقت در نوع برش و قالب­ گیری آنها با سختی و مرارت بیشتری همراه است.

قطعات دارای جزئیات و شکل های پیچیده بدون محدودیت و نگرانی از حداقل شعاع داخلی، قابل ایجاد می باشد. 2. دارای ضخامت کمی هستند.

گرچه انتقال سریع حرارت در نقطه برش کار را دشوار نموده و برش ورق آلومینیوم با ضخامت بیش از ۱mm را در عمل دشوار میکند.

دستگاه لیزر استیل

دقت در این دستگاه ها با تلورانسی کمتر از 10 میکرون و سرعت در آن ها قابل تنظیم بسته به ضخامت و جنس قطعه تحت برش لیزر است.

خدمات برش لیزر فلزات و گالوانیزه و استیل ، مجموعه صنعتی پاکات با در اختیار داشتن دستگاه برش لیزر فایبر در زمینه برش فلزات از جمله آهن ، استیل ، گالوانیزه با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد .

خدمات برش لیزر استیل

انجام دقیق مراحل مختلف این نوع برش از ارائه طرح اولیه به سیستم تا تنظیم عدسیها و آینههای منعکس کننده پرتوهای لیزر، ضامن تولیدات بهتر و دقیقتر برش ورق فلزات است.

نرده هایی که از ورقه ها ساخته شده اند هزینه کمتری نسبت به نرده های ساخته شده از مفتول های فرفورژه دارا می باشند.

برش لیزر فلزات استیل

براساس مطالبی که بیان شد می توان گفت اگر شما برای یک محصول پلکسی گلای هزینه بیشتری می نمایید صرفا این هزینه ها برای نام تجاری محصول نیست شما برای فرآیند تولید اساسی تر هزینه می کنید.

برش استیل با لیزر

از موارد برتری این روش نسبت به لیزر، می توان به رنگ کردن قسمت های حکاکـی شده اشاره کرد. برش لیزی در مقایسه با روش هایی که در گذشته ها مورد استفاده قرار می گرفته است دارای مزایایی است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

خدمات برش لیزری ورق استیل

برش لوله و پروفیل توسط لیزر دارای مزایا و ویژگی هایی می باشد. چرا شرکتهای دارای خدمات برش لیزر استیل حائز اهمیت هستند؟

برش لوله استیل با لیزر

این سورس را میتوان هم رده سورس رایسس دانست با این تفاوت که دارای قیمت بالاتری با همان امکانات است.

دستگاه برش لیزری ورق استیل

در خدمات برش لیزر ورق استیل و خدمات برش لیزر آلومینیوم و خدمات برش لیزری ورق استنلس استیل میتوان از دستگاه برش لیزری با تواناییهای مختلف استفاده کرد.

ازجمله دستگاههای پیشرفته و به روز در صنعت تابلو سازی در موسسه چلنیوم دنیای هنر میتوان به دستگاه لیزربر ش فلز ات YAG 750W و همچنین دستگاه های CO2 و دستگاه فایبر IPG آلمان اشاره کرد.

از جمله خدمات متمایز و متفاوت موسسه تابلو سازی دنیای هنر مشهد، خدمات حکاکی و برش لیزر دنیای هنر میباشد که با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به مشتریان تابلوسازی دنیای هنردر مشهد عرضه میداریم. ​This has been created ᠎wi th GSA C on​te᠎nt G᠎enerat᠎or Demoversi on.

بهویژه اگر قصد برش ورق فلزات از جمله آهن را در ضخامتهای گوناگون و با سطوح صاف و یکدست داشته باشیم، روشهای کلاسیک در عمل چندان کارساز نیستند.

🔶 این دستگاهها کیفیت و بهره وری و قابلیت در دسترس بودن را بشدت افزایش میدهند و سرعت عمل را را نیز به طرز قابل ملاحظه ای افزایش می دهند.

کاری که بهدلیل نرمی و حالتپذیری آلومینیوم با دستگاههای برش سنتی در عمل غیرممکن است! 🔶 دستگاههای برش لیزری در صنعت و نحوه کاربرد برش لیزری نقش اساسی در صنعت ورقکاری ایفا میکنند و هریک بسته به نحوه استفاده جوابگوی قسمتی از نیازمندیهای ما میباشند.

🔶 دستگاه برش لیزری یکی از دستگاههای نسبتا جدید و به روز است که باعث میشود که بتوان خدمات برش لیزری ورق آهنی و برش لیزری ورق استیل و استنلس استیل را به راحتی انجام داد.

🔶 دستگاه برش لیزر باعث میشود کیفیت سطح برش بالا رفته در نتیجه در فرایند خمکاری و جوشکاری و کلیه مراحل ساخت خطاها به حداقل برسد.

🔶 کاربرد آسان و بصرفه خدمات برش لیزر ورقهای آهنی و برش ورق استیل و برش ورق استنلس استیل باعث شده است تقریبا کلیه صنایع از این روش استفاده کنند و جزو لاینفک پروسههای ساخت قرار بگیرد.

کاربرد طراحی پیشرفته کامپیوتری تحت برنامه اتوکد نیز، کار برش را اصولی، دقیق و بهمراتب آسانتر از روش های سنتی نموده است.

در این روش طرح مورد نظر بر روی فلز و همچنین غیر فلزات با دستگاه لیزر انجام می گردد. در این مورد نیز نوع گاز مصرفی بر قیمت و کیفیت نهایی کار تاثیرگذار است.

یکی دیگر از موارد استفاده از استیل در صنایع شیمیایی، نفت و گاز می باشد. گپ در برش: حتی در برشهای دقیق لیزری هم موارد خطا وجود دارد که لازم است در محاسبات برشکاری منظور شود.

استفاده از ورق استیل به شکل برش ورق فلزات جهت مصارف ساختمانی و نیز صنایع آسانسور، هواپیمایی، کشتیسازی، شیرالات ساختمانی، خودروسازی و بسیاری موارد دیگر کاربردی است.

استیل از صیقلیترین و مقاومترین انواع فلزات صنعتی است که بهخاطر داشتن ظاهر براق و شیک مصارف زیادی در صنایع مدرن و مروزی دارد.

با توجه به اینکه انواع مختلفی از استیل وجود دارد، مقاومت آنها در مقابل برش متفاوت است. ضمن اینکه تولیدات و برش های لیزری بهلحاظ دقت و ظرافت در ساخت بههیچعنوان قابل مقایسه با انواع سنتی و ساخته شده با دست نیستند.

کرف: کرف کوچکترین شعاع قابل برش است. بنابراین حکاکی باید با استفاده از دستگاه های دقیقی مانند دستگاه برش لیزری که با برنامه های کامپیوتری کنترل می شود، انجام شود.

بر اساس نوع دستگاه و طراحی آن گرما توسط سیستم خنک کاری با استفاده از آب یا هوا خنک می شود ، به طوریکه هوا یا آب در سیستم باید مرتبا در گردش باشند .

برنج و یا استیل باشد با اسید حک می شود. استیل های ضد آب را در بیرون ساختمان و بر روی نمای برج یا در فضای داخلی خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

3-فاصله مناسب مابین تیغه های برش یا بین سنبه و ماتریس رعایت گردد. اما انتخاب گاز مناسب (نیتروژن یا اکسیژن) ضمن ارتقاء سطح کیفی و ظرافت کار، قیمت تمام شده کنترل شده و برشهای مورد نیاز را تولید میکند.

در این روش گاز نیتروژن یا هوای فشرده مورد استفاده است که بهدلیل تنش کمتر نسبت به آلومینیوم از برش آسانتر و دقیقتری برخوردار بوده و تولیدات کیفی مناسبتری نیر ارائه میشود.

از مزیت های این روش سرعت بالا و عدم محدودیت در طرح می باشد. با پیشرفت مداوم تکنولوژی در صورت عدم همراهی با آن امکان رسیدن به موفقیت بسیار کمرنگ خواهد شد.

در این روش امکان رنگ کردن قسمت های حک شده وجود ندارد. در حال حاضر دو دستگاه برش لیزری با اندازه 1.3 x 1.3 x 2.5 میلیون وجود دارد که امکان پردازش کامل ورق های 8 4 4 را دارد.

اما دشواری برش این فلز سخت به روش کلاسیک و با ابزار دستی آنقدر زیاد است که نتیجه کار را از صرفه اقتصادی و کیفیت بالا خارج میکند.

در این روش طرح دلخواه بر روی فلز که میتواند آلومینیوم. امروزه برش پلاسما روش بسیار متداول و تمیزی در برشکاری ورق استیل می باشد.

اجرای برش ورق با لیزر در فلزات گوناگون از قبیل آهن، آلومینیوم و استیل نهتنها به مراحل انجام کار سرعت میبخشد، بلکه دقت آن را نیز بالاتر میبرد.

اما فلزاتی مانند فولاد، آهن، استیل ضدآب و آلومینیوم بیشترین کاربرد را در برش با لیزرفلزات دارند. برش لیزری فلزات در صنایع مانند آسانسورسازی، تابلوسازی، نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی، صنایع هوافضا، خورو سازی و نظامی کاربرد وسیع دارند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.