راهپیمایی روز قدس از نقاط در نظر گرفته شده برای دانشگاه تهران برگزار می شود

[ad_1]

رئیس ستاد روز قدس استان تهران گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، راهپیمایی روز جهانی قدس از نقاط تعیین شده برای دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، دومین نشست ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس با حضور نمایندگان نهادها، فعالان قدس و تشکل های مردمی استان تهران برگزار شد. در این جلسه برنامه های دستگاهی گرامیداشت روز قدس اعلام شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به آیات قرآن کریم درباره سرنوشت بنی اسرائیل گفت: از بین می رود.

وی افزود: بیش از هفت دهه ظلم، جنایت و خونریزی توسط صهیونیست های کودک کش نه تنها نتوانسته مقاومت ملت فلسطین را در هم بشکند. در عوض، روحیه مردم فلسطین و اراده آنها برای مبارزه تقویت شد و عزم آنها برای بیرون راندن اسرائیلی ها قوی تر شد.

رئیس ستاد قدس استان تهران جنایات اخیر اسرائیلی ها را اوج حماقت و جهل آنها دانست و افزود: این جنایات ضمن تقویت روحیه ملت فلسطین، اراده سایر ملت ها را برای حمایت از مظلوم فلسطین تقویت کرده است. و در راهپیمایی روز قدس شرکت کنید».

حجت الاسلام و المسلمین محمودی یادآور شد: بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، راهپیمایی روز قدس از محل های تعیین شده برای دانشگاه تهران برگزار می شود و امسال پس از دو سال تاج گذاری، مردم انقلابی استان تهران در 4 نقطه راهپیمایی خواهند کرد.» استان مصلی های نماز جمعه شهرستان ها را برگزار و به آن منتقل می کند.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهر تهران خاطرنشان کرد: در پایان راهپیمایی سخنرانی، قرائت قطعنامه و نماز سیاسی جمعه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برای برگزاری جلسات توجیهی در مساجد، هیئات مذهبی، پایگاه های بسیج، مدارس و دانشگاه ها، تولید محتوا برای انتشار در رسانه ها، ارائه سرودهای انقلابی، تجمع ایستگاه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی و شهری فضا از جمله برنامه های این ستاد در استان تهران است.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی گفت: مطمئنا مردم بصیر بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام و رژیم غاصب صهیونیستی و اربابان آمریکایی آن را محکوم خواهند کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.