رسیدگی به نیازمندان در رأس برنامه های دولت سیزدهم قرار دارد

[ad_1]

ایسنا/ یزد استاندار یزد گفت: بهترین کارها در نزد خداوند رسیدگی به امور نیازمندان است و این یکی از اولویت های دولت سیزدهم است.

ˈمهران فاطمیˈ در ضیافت افطاری ایتام تحت پوشش کمیته امداد استان یزد افزود: ماموریت مستضعفین فعالیت خود را انجام می دهد و برای بهبود وضعیت معیشتی، تامین مسکن، ایجاد اشتغال و سایر امور مربوط به کسب و کار برنامه ریزی مدون دارد. مشتریان

وی با تشکر از زحمات و فعالیت های مثبت کمیسیون امداد استان، برنامه موثر این نهاد را در رفع نیازهای دهک های محروم و کم برخوردار جامعه برشمرد و خواستار همکاری همه حوزه های اجرایی استان و بسیج همگان شد. امکانات موجود برای هم افزایی برنامه توسط کمیته کمک برای رفع نیازهای مشتری فرموله شد.

«محمد شجاعان» مدیرکل کمیته امداد استان یزد ضمن قدردانی و تشکر از حضور صمیمانه استاندار در ایتام تحت پوشش این نهاد و قدردانی از زحمات فراوان و همه جانبه استاندار در پیگیری امور استانی، جهادی و جامع مستضعفان تصریح کرد: کمیته امداد برنامه های مدون و تخصصی را در حوزه های مختلف معیشتی، مسکن، درمان، اشتغال و تحصیل و آموزش های دینی و فرهنگی برای خانواده های تحت پوشش اجرا می کند.

به گفته وی، با حمایت دولت سیزدهم که دولت مستضعفان و مستضعفان نیز نامیده می شود، می توان گام های مثبت، مستمر و چشمگیری در توانمندسازی خانواده های تحت پوشش و بهبود وضعیت معیشتی آنان برداشت.

فرماندار پس از تحویل هدیه به ایتام با آنان به گفتگو نشست و سخنان، مسائل، مطالبات و پیشنهادات آنان را به طور کامل و دستورالعمل رسیدگی به هر یک از موضوعات را در بحث اصلی و موردی شنید. مورد، در همان جلسه. اقامه نماز جماعت و سفر با ایتام از دیگر برنامه های این ضیافت با حضور فرماندار بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.