رکورد تردد حدود 13 میلیون خودرو در محورهای ارتباطی سمنان

[ad_1]

ایسنا/ سمنان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از تردد نزدیک به 13 میلیون دستگاه خودرو در محورهای ارتباطی حوزه استحفاظی استان سمنان خبر داد.

احسان منصور کیایی در جمع خبرنگاران از تردد 12 میلیون و 895 هزار دستگاه خودرو طی روزهای 25 اسفند 1400 لغایت 15 فروردین 1401 در حوزه استحفاظی استان سمنان خبر داد و اظهار داشت: تردد میلیونی در محورهای مواصلاتی استان سمنان به ثبت رسیده است که نشان می دهد نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد افزایش داشته است.

وی همچنین تاکید کرد: بر اساس اطلاعات آماری دفاتر راهنمایی و رانندگی و با توجه به ممنوعیت تردد خودروهای سنگین اعم از کامیون و تریلر در روزهای چهارم و پنجم فروردین ماه، سهم خودروهای سنگین کمتر از 8.5 درصد بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از ثبت 28 هزار و 480 فقره تخلف در سامانه های ثبت احوال استان ها خبر داد و گفت: این تخلفات به پلیس راهور ناجا ارسال شد.

منصور کیایی در پایان یادآور شد: هموطنان می توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاع رسانی 141، اپلیکیشن موبایل 141، به اطلاعات و اخبار ترافیکی، تصاویر دوربین های نظارت جاده ای، وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی دسترسی پیدا کنند تا با اطلاع از وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی به سفر بروند. مسیر جبهه امنی داشته باشید

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.