زنوزی انتقال تراکتور را محدود کرد

[ad_1]

مالک باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که دیگر قصد انتقال این باشگاه را ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه تراکتورسازی، مهندس محمدرضا زنوزی مطلق در جمع کادرفنی و بازیکنان گفت: قرار گرفتن در رده سیزدهم شایسته نام تراکتورسازی، هواداران، شما، من، تیم و مدیریت نیست. باشگاه. من از شما انتظار بیشتری دارم. تراکتور از نظر نفرات و اعتبار تیم کوچکی نیست. بازیکنان بزرگی در ابتدای فصل و نیم به خدمت گرفته شدند. بازیکنان بزرگی از فصول گذشته نیز در این تیم حضور داشتند و از وضعیت فعلی تراکتورسازی راضی نیستم.

زنوزی با بیان اینکه مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد، گفت: ممکن است مشکلات مالی داشته باشید اما نه در حدی که چنین نتایجی حاصل شود. بازیکنان سایر تیم ها دستمزد کمتری نسبت به تراکتور می گیرند. بازیکنان فصل قبل که در این تیم حضور دارند یا رفته اند درخواست خود را به طور کامل دریافت کرده اند. همچنین به مدیرعامل و سرمربی تیم اعلام کردم که حقوق بازیکنان پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه نتایج اخیر تراکتورسازی باعث بدشانسی شده است، گفت: مطالبات بازیکنان در دوران گسترش فولاد و چهار سال گذشته در تراکتورسازی به طور کامل پرداخت شده است. جایگاه فعلی تیم شایسته شما و هواداران نیست. شانس در چند بازی دخیل بود، مانند بازی های اخیر که دو پنالتی را از دست دادیم. این در فوتبال طبیعی است و هر بازیکنی حق دارد اشتباه کند.

زنوزی با تاکید بر اینکه تراکتور تحویل داده نمی شود، گفت: قرار است برای این هفت بازی یک تیم دیگر باشیم. بیایید به این هفت بازی از چشم هفت فینال نگاه کنیم. تو شایسته حضور در سه تیم بودی. یک سری عوارض جانبی برای مسئله غیر فوتبالی وجود دارد. مثلا می گفتند می خواهد تیم را تحویل بدهد اما نشد. بدینوسیله اعلام می کنم که چون کسی تراکتور را تحویل نداده است، دیگر قصد تحویل آن را نداریم. من نمی توانم بنشینم و عشق هواداران را تماشا کنم زیرا نمی دانم کسی چه می کند.

وی افزود: تراکتور عشق هواداران است و نمی توانیم به خاطر عده ای از آن چشم پوشی کنیم. سرمایه گذاری در این تیم و شما سرمایه باشگاه و یک گروه هستید. ما همچنین اجازه نمی دهیم برخی افراد به اهداف خود برسند.

زنوزی تاکید کرد: با هماهنگی و همکاری استاندار محترم آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر عابدین خرم تلاش می کنیم تراکتور را در بورس به هواداران عرضه کنیم و در این راستا از استاندار محترم برای حمایت از تراکتور تشکر می کنیم. هواداران و مردم آذربایجان.”

او گفت: در یک مصاحبه درباره اتفاقاتی که در فوتبال می افتد صحبت می کنم. چرا می خواهند تیم های خصوصی را نابود کنند. از آنجایی که دیگر قصد تحویل تراکتور را ندارم، باید تیمی متفاوت از امروز باشیم. فوتبالی را بازی کنید که مناسب شما و نام بزرگ تراکتور است. شما این بازی را انجام دهید ما از فردا در خدمت شما هستیم.

تراکتورسازی در پایان تاکید کرد: به خدا می توان تیم های بزرگ را شکست داد. هر چند تیم تقویت نشد اما در آسیا نتیجه خوبی گرفتی، تیم فعلی خیلی قوی تر است. ما پیروز می شویم و قول پاداش های خوبی می دهم. با حضور این بازیکنان و اضافه شدن بازیکنان دیگر تیم بسیار خوبی را برای سال آینده خواهیم بست.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.