ساخت 52 واحد ساختمانی در طارم

[ad_1]

ایسنا/ زنجان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طارم گفت: عملیات ساخت 52 واحد ساختمانی در طارم از سال 1400 آغاز شده و در مرحله ساخت و اجرا است که در پایان سال 1401 به بهره برداری می رسد.

روح الله احمدی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بهره وری بخشی از اولویت های سازمان کمک ها و امور خیریه است و دفتر نمایندگی خیریه و خیریه طارم نیز کمک عبدالرزاق را برای سرمایه گذاری معرفی کرد که پس از کارشناسی تصمیم گیری شد. . ساخت 52 ساختمان مسکونی و تجاری با مجوز از سازمان اوقاف و امور خیریه بر اساس نیاز روز و منطقه.

وی افزود: ساخت 52 واحد ساختمانی از سال گذشته آغاز شده و در مرحله ساخت و اجرا است که در پایان امسال به بهره برداری می رسد.

این مسئول گفت: این طرح با هدف اسکان افراد نیازمند با استفاده از ظرفیت سرمایه گذار با نیت خیرخواهانه انجام می شود و یکی دیگر از ابعاد اجرای این طرح، سرمایه گذاری حفظ حقوق موقوفات به نفع جامعه و اقدامات تبلیغاتی با استفاده از آن است. بهترین هدیه طارم .

احمدی با بیان اینکه با توجه به جمعیت این شهرستان به ویژه شهرستان ابوبر، احداث 52 واحد عمرانی تاثیر بسزایی در این منطقه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه در ایجاد اشتغال نیز موثر بوده است. همچنین خرید اقلام مورد نیاز پروژه در طارم موجب رونق اقتصادی منطقه می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.