سند عمومی توسعه منابع انسانی استان تهران تصویب شد

[ad_1]

استاندار تهران با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مصوبات جلسه امروز شورای راهبردی توسعه مدیریت استان تهران، تصویب سند کلی توسعه منابع انسانی استان تهران بود، گفت: بله.

به گزارش ایسنا، محسن منصوری در پایان جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مهم ترین موضوعات دستگاه های اجرایی کشور بحث نیروی انسانی و ارتقای نیروی انسانی است. در حال حاضر از مجموع 138 دستگاهی که اطلاعات نیروی خود را در سامانه نیرو ثبت کرده اند، 324 هزار کارمند در دستگاه های استان تهران مشغول به کار هستیم.

وی افزود: بدون شک اگر این سرمایه انسانی را تقویت کنیم، گام بلندی در جهت توسعه کشور برمی داریم و برعکس، اگر زیان به نیروی انسانی وارد شود، بی شک خسارات زیادی در عرصه توسعه کشور خواهد داشت. کشور.”

استاندار تهران ادامه داد: در جلسه امروز شورای راهبردی توسعه مدیریت استان تهران، ابعاد مختلف نیروی انسانی در استان تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و یکی از مهمترین مصوبات امروز که قبلاً کار شده بود. توسط مدیریت و سازمان برنامه ریزی استان تهران تصویب کلی سند توسعه منابع انسانی در استان تهران بود. در این سند وظایف سازمان های بالادستی مانند سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر دستگاه ها ارائه می شود.

وی تاکید کرد: 10 روز مهلت داده شد تا دستگاه ها نظرات اصلاحی خود را درباره این سند به سازمان مدیریت استان ارائه کنند تا پس از این مرحله ظرف 20 روز آینده این سند به دستگاه های استان تهران ابلاغ شود.

استاندار تهران با اشاره به عقب ماندگی نیروی انسانی در استان تهران گفت: در برخی نقاط با کمبود نیروی انسانی و در برخی نهادها با کمبود نیرو مواجه هستیم. در واقع در برخی از شهرستان های استان تهران به ویژه در شهرهای تازه ایجاد شده ارتباط بین ارائه دهندگان خدمات و دریافت کنندگان خدمات مناسب نیست و باید برای بهبود این موضوع اقدام کرد. آموزش نیروی انسانی نیز از دیگر موضوعاتی است که باید در استان تهران به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

منصوری با تاکید بر لزوم ارزیابی عملکرد در سطح دستگاه در استان تهران گفت: در جشنواره شهید رجایی تولید دستگاه های مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد و در نهایت بهترین دستگاه ها معرفی می شود. بدون شک یکی از ماموریت های مهم استانداری تهران و سازمان مدیریت استان تهران ارزیابی عملکرد دستگاه هاست تا دستگاهی که موفق بوده تقویت شود و دستگاهی که در مسیر خدمات رسانی دچار مشکل شده است روند خود را اصلاح کند. . .

استاندار تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال ورود گرد و غبار به تهران در روزهای آینده و تصمیم گیری در این زمینه گفت: در خصوص سه روز آینده آخرین بررسی ها، نقشه ها، تصاویر ماهواره ای و سازمان هواشناسی پیش‌بینی‌های سازمان محیط زیست بررسی و در صورت نیاز به تصمیم، جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.