فن 80 کندانسور

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

سیستم تهویه صنعتی سرمایشی نظیر اسپلیت و کولر گازی تنها در فصول گرم سال برای به جریان انداختن هوا و خنک کردن هوای داخل ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند.

وارد کننده فن Ebm

بنابراین قادر اند با چهار لوله به طور همزمان، عملکرد سرد و همچنین گرم داشته باشند. به همین دلیل از این سیستم درجاهایی که نیازمند کنترل دقیق دما است، مانند هتلهای چهار و پنج ستاره و یا ادارات مدرن استفاده نمیشود.

سیستم Industrial ventilation سرمایشی و گرمایشی نظیر فن کویل، هواساز و چیلر، علاوه بر گردش هوای داخل ساختمان، امکان ایجاد گرمایش در فصول سرد سال و ایجاد سرمایش در فصول گرم سال را فراهم میکنند و نسبت به دستگاههای Industrial ventilation تک فصل موجب صرفهجویی بیشتری در هزینهها میشوند.

ــــــ به دلیل کمتر بودن هوای جبراین برای سرد یا گرم شدن، انرژی کمتری مصرف می کند. این موضوع باعث می شود تا آب گرم یا سرد در هر زمان و بر حسب نیاز و فرمان کنترلی وارد فن کویل شود.

فن 80 کندانسور

4. ـ فن ها برای وارد کردن هوای خارجی به داخل و خارج کردن هوای آلوده ی داخلی. هدف از بهکارگیری دستگاههای تهویه صنعتی مطبوع، آن است که هوای آلوده را بدون گردش مجدد از محیط کار خارج کنند و میزان ذرات آلوده و مضر موجود در هوا را به حدی برسانند که خطری برای سلامت کارکنان نداشته باشد.

یکی از اصلیترین روشها برای کاهش تماس کارکنان با سموم یا بخارهای قابل اشتعال موجود در هوا و جایگزینی آنها با هوای تمیز، استفاده از دستگاههای تهویه صنعتی است.

فن های Ebm

آنها از قبل با اتصال Molex و درزهای برنجی رزوه ای مجهز شده اند. سیستمهای تهویه صنعتی به سه گروه دستگاههای تهویه صنعتی تک فصل سرمایشی، دستگاههای Industrial ventilation تک فصل گرمایشی و دستگاههای Industrial ventilation دو فصل تقسیمبندی میشوند که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم.

بسته به کاربری و رطوبت مورد نیاز ایرواشرها در سه کلاس 4، 6 و 8 طراحی و تولید میشوند. عمده کنترلرهای ذکر شده در این نوع هواساز نصب میشوند.

فن های Ebm Papst

سه دلیل عمده برای این موضوع وجود دارد. هر حمامی با هر اندازه ای باید یک هواکش داشته باشد، اما انتخاب بهترین فن تهویه برای کار با آن بستگی به اندازه فضای حمام دارد.

این دستگاه نسبت به فن محوری در اندازه یکسان، از توان کمتری برخوردار است اما فشار هوای بالاتری ایجاد میکند.

خرید فن Ebm

به دلیل فشار کمتر اواپراتور نسبت به کندانسور، مایع مبرد تبخیر می شود که گرمای مورد نیاز این عمل تبخیر از آب جریان یافته سیستم تهویه مطبوع درون اواپراتور تامین می شود، در نتیجه آب سیستم تبرید درون اواپراتور سرد می گردد و سپس توسط سیستم پمپ های سیرکولاتور به کویل آب سرد فن کویل ها و هواساز ها جهت ایجاد هوای خنک در محل مورد نظر منتقل می شود.

نمایندگی EBM در ایران

چیلر آب خنک موراکو در مدل های MO-A30 تا MO-A230 طراحی و تولید می شود. عملکرد ترموستات چند مرحله ای اواپراتور چیلر: استفاده از ترموستات 3 یا 4 مرحله ای بر اساس نوع چیلر، تعداد کمپرسورها، تعداد مدارهای چیلر هوایی (هواخنک) و یا حتی سیستم Unloader که روی قسمت آب خروجی از اواپراتور نصب می گردد می تواند با توجه به دماهای تنظیمی روی ترموستات تدریجی، عملکرد سیستم چیلر را کنترل نماید.

قیمت فن Ebm

This h​as ​be​en gen᠎erat​ed ​wi th GSA C​on te᠎nt Gen er ator DE​MO​!

فن تهویه خارجی

ـ فن ها که هوا را در طول سیستم به سمت هواکش هدایت و آن را تخلیه می کنند. اگزاست فن نیز یکی از این کالا هاست که شما در صوت نیاز می توانید آن را از طریق سایت معتبر در این زمینه خریداری نمایید و یا اینکه پس از بررسی قیمت های شرکت های تولید کننده و بررسی جزئیات دستگاه خود با مراجعه به مراکز معتبر فروش این کالا دستگاه خود را خریداری نمایید.متاسفانه باتوجه به شرایط اقتصادی حال حاضر نمی توان یک قیمت مشخص را برای این دستگاه ها اعلام کرد.

وارد کننده Ebm

اما علاوه بر برند فن کویل، باید به مدت زمان گارانتی و اصالت آن و همچنین خدمات پس از فروش شرکت تولید کننده ی دستگاه، میزان مصرف انرژی آن، در دسترس بودن قطعات مصرفی، قیمت فن کویل و همچنین دسترسی به مراکز خدمات و سرویس دهی از سری نکات اساسی و مهم در خصوص انتخاب و خرید برند مناسب و ارزان ترین فن کویل به شمار می روند.

اما در فن کویل 1 طرفه پرتاب باد به صورت یک طرفه بوده و می توان آن هارا در گوشه سقف محیط مورد نظر نیز نصب نمود.

فن تهویه آلمانی

تهویه با روش رقیق سازی در تهویه صنعتی مقدار زیادی هوا را به داخل یا خارج ساختمان یا محیط هدایت می کند و معمولا مستلزم فن های هواکش بزرگ هستند که در دیوار یا سقف اتاق یا ساختمان نصب شود.

فن Ebm آلمان

تصویر ۵: مثالی از تهویه با روش رقیق سازی که توصیه نمی شود. معمولا برای کنترل مواد شیمیایی استفاده از تهویه ی عمومی توصیه نمی شود مگر در مورد حلال هایی که میزان تجمع آن ها قابل قبول باشد.

فن کندانسور Ebm

کنترل مؤثر برای مواد شیمیایی با سمیت کم. از هواسازهای هایژنیک جهت تهویه، فیلتراسیون، ایجاد فشار مثبت، کنترل دما و …

Ebm Papst فن

با استفاده از یک باکس عایق کاری شده از نظر صوتی در اطراف کمپرسورها ، می توان صدا را در همان منبع اصلی ایجاد کننده صدا (یعنی کمپرسور) به نوعی خفه کرد.

فن 80 چیلر

برای جلوگیری از ایجاد نقص ، بلبرینگ های اگزاست فن را به طور صحیح به وسیله روغن و گریس روان کاری کنید.

قیمت فن Ebmpapst

فن یکی از وسایلی است که تبادل هوا بین دو قسمت را تسهیل می کند. از آنجا که فن محوری در هر دو طرف دارای یک فلنج است ، می توان از آن برای هر دو جهت جریان هوا استفاده کرد و برای طیف وسیعی از دستگاه های انتهایی مختلف مناسب است.

3. ـ دستگاه های پاک کننده ی هوا. ـ دستگاه پاک کننده ی هوا که آلاینده ها را از هوای داخل سیستم حذف می کند.

ـ به تست های منظم و روتین نیاز دارند تا مشکلات سیستم سریعا تشخیص داده شوند و اقدامات تعمیر و اصلاح در سیستم پیاده شوند.

مرحله چهارم: تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب در زمان خاموش بودن چیلر. ـ به نگهداری مداوم توسط یک متخصص تعمیر و نگهداری موتورخانه احتیاج دارند.

در انجام تهویه برای حذف یا کنترل آلاینده های آزاد شده در محیط داخلی محل کار به یک “کنترل مهندسی شده” احتیاج داریم که یکی از راه های مناسب برای کنترل تماس کارمندان با آلاینده های محیط است.

ـ برای اطمینان از عملکرد مؤثر سیستم ، اقدامات اصلاحی صرفا توسط افراد متخصص یا مهندس تاسیسات انجام شود. و در مثالی دیگر طبق دستور العمل ملی ساختمان ( NBC ) کانادا ، خانه ها نیازمند تهویه هایی با قابلیت انجام ۵۰% تبادل در یک ساعت می باشد تا در فصول سرد از برگشت هوا جلوگیری شود.

تصاویر ۱ تا ۴ : مثال هایی از تهویه با روش رقیق سازی که توصیه می شود. سنجش میزان تبادل هوا در دقیقه ( ACM ) یا در ساعت ( ACH ) روشی است برای اندازه گیری مقادیر تهویه رقیق سازی.

در حالی که همه ی سیستم های تهویه از اصول پایه ای مشابه استفاده می کنند، هر سیستم با توجه به نوع شغل و میزان آلاینده های آزاد شده در محل کار، به طور خاصی طراحی می شود.

تهویه ی هواکش موضعی هوا را از محل جدید به درون سیستم می کشد که جریان هوا را در مکان هایی که از هواکش دور هستند کاهش می دهد.

از ایرواشرها جهت تهویه مطبوع سالنهای تولید صنایع نساجی، فضای مساجد، سالنهای پرورش قارچ و … در زبان آلمانی گروهی از کلمات وجود دارند که به آن ها پارتیکل (Partikel) می گویند.

فن زیلابگ از بهترین انتخاب های موحود در بازار ایران می باشد و شرکت هایی که از این فن در ساخت کندانسور های خود استفاده می کنند راندمان و کیفیت بالاتری در مقایسه با دیگر برند ها دارند.

برند معتبر ebmpapst، در حال حاضر بواسطه کیفیت بینظیرش رهبر صنعت تهویه در جهان محسوب میشود. بهترین تهویه برای پراکنده کردن منابع آلاینده.

با ترکیب کردن هوای آلوده با هوای تمیز ، تجمع آلاینده هارا کاهش می دهد. فن DC &nbsp12Vبلبرينگي ( BALL BEARING ) : 26.&nbsp&nbsp&nbsp فن بلبرينگي 25&times80&times80 با ولتاژ 12 ولت DC&nbsp شرکت ای بی ام پاپ ست آلمان.

فناوری موتور در فن ای بی ام، آیرودینامیک الکترونیک بوده است که موجب بهبود توان و جریان هوا خواهد شد.

در نتیجه سیستم زودتر بسته می شود و جریان هوا در هود های دیگر کم تر از مقدار معمول می شوند و هود ها قادر به حذف آلاینده ها نخواهند بود.

اگر فن های هواکش در محلی نزدیک به افرادی که بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند نصب شوند و هوای جبرانی پشت کارکنان قرار گیرد تا هوای آلوده از منطقه ی تنفسی آن ها دور شود، این نوع تهویه سیستم مؤثر تری خواهد بود.

در این سیستم ها از کمپرسورهای دیجیتالی اینورتر استفاده شده که سبب می شود مصرف برق بسیار کم شود. استفاده از تهویه ی عمومی، آلودگی ها را تا حدودی درکل محیط پخش می کند و بنابراین با افرادی که از منبع آلاینده ها دور هستن نیز تماس پیدا می کند.

مقادیر تبادل هوای مورد نیز گاها با توجه به استاندارد های طراحی تهویه صنعتی ، در آیین نامه ی آن مطرح می شود.

تهویه صنعتی برای انتقال مقدار مشخصی از هوا در سرعت معین ( شتاب) طراحی شده اند که آلاینده های نامطلوب را حذف ( خارج) می کنند.

ـ یک هود یا دریچه که آلاینده ها را در محل منبع به دام می اندازد. یک هود و انشعاب به لوله اضافه شده است.

روشی از پرینت سه بعدی است که در آن یک عامل چسبناک مایع به صورت انتخابی بر روی قسمت های مشخصی از سطح پودر پاشیده شده و ذرات پودر را به یکدیگر می چسباند.

آلاینده ها را در محل منبع یا بسیار نزدیک به آن به دام می اندازد و آن را خارج میکند.

ـ تهویه صنعتی بدلیل انباشته شدن آلاینده ها درون سیستم و به خصوص فیلتر ها ، در طی چند سال فرسوده می شوند.

کدام نوع سیستم تهویه برای ادارات مناسب است؟ این سیستم هرچند زمانی مورد استفاده قرار میگرفت ولی امروزه به سبب اتلاف انرژی مورد استفاده قرار نمیگیرد.

دوم، استفاده از دستگاههای تهویه صنعتی مطبوع، مقرون به صرفه است. فن های سانتریفیوژی :چطور تشخیص دهیم که نوع فن مورد استفاده در تهویه صنعتی را درست انتخاب کرده ایم؟

انواع تهویه صنعتی (Industrial ventilation) را میتوان در محیطهای کاری به خصوص مکانهایی که آلودگی بیشتری دارند مورد استفاده قرار داد.

داشتن تهویه صنعتی مناسب به عنوان یکی از مهمترین جنبههای گرمایش و تهویه هوا (HVAC) شناخته شده است. یونیت خارجی در فضای بیرون از محیط نظیر حیاط یا پشت بام به چند یونیت داخلی یا همان فن کویل اتصال پیدا کرده و سرمایش و گرمایش مطلوب ساختمان را مهیا می کنند.

Data was g​ener ated  wi th the  help ​of GS A Co᠎nten​t Gene rator DE​MO!

قابل توجه شما مشتریان عزیز که تمامی فن کویل های موجود در بازار با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا قابل ارائه می باشند، همچنین می توانید جهت کارشناسی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان دماپویا تماس حاصل فرمایید. Th​is con tent h as ​been w᠎ri tten with GSA ᠎Cont​en t Generator DE᠎MO᠎.

فن های سانتریفیوژی میزان هوادهی بالا در مقایسه با دور فنی که دارند ارائه می دهند این مدل فن ها کم صدا و بسیار کاربردی می باشند.

2. ـ کانال ها برای انتقال هوا از یک منطقه به منطقه ی دیگر. ـ یک دودکش خروجی که هوای آلوده از طریق آن تخلیه می شود.

مقدار تبادل هوا به معنی تعویض کل هوا در فضای محل کار یا هر مکانی در یک دقیقه یا یک ساعت است.

هر کدام از این بخش ها در ادامه ی مطلب شرح داده شده اند. تحریک کننده های هوا و رطوبت نیز از طریق این فن ها از بین می روند.

درواقع دمپر ها بصورت آزاد پشت فن آویزان هستند و با فشار باد فن بالا میروند. 47. فن بلبرينگي 38×120×120 با ولتاژ 24 ولت DC شرکت SUN ACE ژاپن.

فن بلبرینگی 50×150×150 با ولتاژ 12 ولت DC شرکت کامنولت تایوان. هیتر گازی انرژی مدل ۶۴۰ (فن آلمانی) با داشتن مشعل اتمسفریک (بی صدا) و به حداقل رسانیدن زمان گرمایش، از راندمان حرارتی بالا بهره می برند.

در ویدئوی زیر آقای سایمون بطور کامل در مورد فن ای بی ام آکسیال صحبت کرده است. یکی دیگر از تمیاز های موجود در هواکش های صنعتی تفاوت بین هواکش صنعتی سانتریفیوژ یا گریز از مرکز و هواکش صنعتی آکسیال یا پره ای است.

جت فن کتابی برخلاف مدل های معمولی، بدنة مکعبی شکل و موتور سانتریفیوژ دارد و در مکان های کمارتفاع مورداستفاده قرار می گیرد.

برند معتبر و شناخته شده نیز در انتخاب هواکش سرویس بهداشتی نقش مهم و موثری دارد. داشتن فن 140 اگزاست از آن جهت مهم است که صنایع شیمیایی، خودرویی، غذایی و معادن و…

یکی از ویژگی های فن حلزونی الکتروژن قابلیت جداسازی دریچه روی پروانه از بدنه آن است. همچنین فن کویل 4 طرفه تراست برای استفاده در مکان هایی مانند ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی تا متراژ 40 الی 50 متر مربع مناسب می باشد.

کنترل مؤثر برای گاز و بخار های اشتعال زا. برای گرد و غبار، بخار فلز و مقادیر بالای گاز و بخار مؤثر نیست.

برای کنترل امواج سریع گاز و بخار و انتشارات نامنظم مناسب نیست. طول پروانه فن 127 سانتی متر است. همچنین می توان از تقسیم ظرفیت فن به عدد 213.5 مساحت پنجره مورد نیاز را به متر مربع حساب نمود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.