قرائت گزارش نهایی رویدادهای بازی فوتبال ایران و لبنان در کمیته امور داخلی کشور

[ad_1]

سخنگوی کمیته امور داخلی و شوراها از قرائت گزارش نهایی رویدادهای بازی فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) در جلسه یکشنبه این کمیته خبر داد.

روح الله نجابت در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه روز یکشنبه کمیسیون داخلی و شوراها، اظهار کرد: این جلسه کمیته با محوریت سه دستور کار برگزار شد. اولین دستور جلسه بررسی گزارش کارگروه لایحه تشکیل سازمان ملی مهاجرت بود. آقای. ابوالفضل ابوترابی گزارش کارگروه ماده 142 انجام شده در مرکز پژوهش ها را به اعضا ارائه کرد. مقرر شد در جلسات بعدی کمیسیون جزییات گزارش با حضور مسئولان دستگاه های ذیصلاح بررسی شود.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین در این جلسه گزارش کمیته تحلیل وقایع بازی فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد قرائت و بررسی شد، با توجه به اینکه نمایندگان پیشنهاداتی در خصوص این گزارش داشتند و پس از اجراي پيشنهادات نمايندگان در متن نهايي، گزارش كميسيون جهت اقدامات لازم و احتمالا قرائت صحن علني به رئيس اتاق ارسال شود.

سخنگوی کمیسیون داخلی و شوراها در ادامه تصریح کرد: همچنین طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران سومین دستور کار جلسه یکشنبه این کمیته بود که پیش از این توسط پژوهش مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. مرکز و سه ماده از آن طرح به تصویب رسید و ادامه بررسی این طرح به جلسه بعدی موکول شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.