قیمت مبدل حرارتی

قیمت مبدل حرارتی
مبدل حرارتی صفحه ای پلیت , پلیت مبدل حرارتی صفحه ای, خرید مبدل حرارتی صفحه ای, مبدل حرارتی صفحه ایی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی, خرید مبدل صفحه ای, مبدل صفحه ای حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای گسکت دار, مبدل های حرارتی صفحه ای پره دار, مبدل های حرارتی صفحه ای

مبدل صفحه ای پکیج ایران رادیاتور عنوان محصولی است که امروز در این مطلب قصد معرفی و بررسی آن را داریم.

لازم به ذکر است که این محصول برای پکیج های برند ایران رادیاتور تولید گشته و بهترین عملکرد خود را دارد.

همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت تاسیسات بانک نسبت به خرید و سفارش آن اقدام نموده و محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت نمایید.

طرز کار این قطعه بدین شکل می باشد که با مجاورت آب سرد در کنار آبگرم سبب یکسان سازی جریان آب و ایجاد کتر رسوب خواهد شد. Po​st was c reat ed ​by G SA  C​on te​nt G enerat or DEMO᠎!

در این آموزش سعی شده است جریان انتقال حرارت سیال در یک مبدل حرارتی صفحه ای موازی توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی گردد. This post was c re᠎at​ed ᠎wi​th t he ​he᠎lp of GSA Con᠎tent Generator DEMO!

مجموعه ای از صفحات در یک مبدل حرارتی صفحه و قاب، فضاهای واشر بین صفحات ایجاد می کند. پلیت کولر 3 تن هیمورا به صورت کاملاً بهداشتی طراحی شده و از سطح ضریب انتقال حرارت بالایی برخوردار می باشد، این پلیت کولر ابعادی بسیار کوچکی داشته و نسبت به مبدل های حرارتی پوسته و لوله از راندمان بالاتری برخوردار است، بطور معمول این مبدل حرارتی عملکردی نظیر منابع کویلی دوجداره را دارد. This artic le w as g᠎enerated  with GSA C ontent  G enerator D emoversion !

آب گرم با سرعت بالایی به دست مصرف کننده می رسد. آب سرد وارد شده در مبدل ثانویه در مجاورت آب گرم در حال گردش در مبدل اصلی قرار می گیرد.

درین مبدل، برای آب بندی صفحه ها از لحیم ­کاری به جای واشر استفاده می شود. مبدل ثانویه ایران رادیاتور در زیر مشعل قرار گرفته تا جریان سیالات از آن عبور نماید.

شرکت زاگرس ماشین با تنوع در مواد اولیه مورد استفاده با توجه به نوع کاربری ، ویسکوزیته ، دبی ، دما ، فشار ، تغییر فاز سیالات و کم کردن حجم مبدل با استفاده از افزایش سطوح انتقال دهنده حرارت به روش های مختلف توسط مهندسین ماهر تلاش در کسب رضایت خریداران گرامی را دارد.

افت فشار در قسمت داغ یا ورودی از سمت دیگ بسیار بالاست در حدود 52 kpa و افت فشار سمت آبگرم مصرفی آن 10 kpa ، پس می توان گفت مبدل های صفحه ای تامین ابگرم مصرفی برای کاربردهای فشار پایین مناسب نیستند.

برای مثال مدل HP-100 برای 3 واحد مسکونی و مبدل HP-1500 برای 50 واحد مسکونی مناسب می باشد. برای هر واحد تک حمامه 300 لیتر آب در ساعت در نظر گرفته شود و سپس این میزان در تعداد واحد ها ضرب شده و متناسب با مقدار دبی مورد نیاز ، مبدل مناسب انتخاب شود.

قیمت مقرون به صرفه و مناسب از دیگر مشخصه های مهم در تهیه یک کالا شمارده می شود. بنابراین به سراغ مبدلهایی بروید که تمامی اجزای تشکیل دهندهی آن از جنس استیل استنلس ضد زنگ باشد.

یکی از اجزای مبدل حرارتی صفحه ای (Plate) پلیت مبدل حرارتی است. قیمت خرید پمپ دو مبدل به مراتب بیشتر از مدل تک مبدل است.

این مدل دستگاه تبادل حرارت به منظور ایجاد سرما و یا گرمای ویژه در سیالهایی به کار می رود که دارای سطوح انتقال و تبادل حرارت کمی هستند (تا 50). البته در زمانهایی که فشار نیز در سیالهای گرم و سرد بالا باشد، استفاده از این مدل بسیار جوابگو است.

حذف قاب و واشر ، احتمال نشتی را بکلی حذف کرده که مهم ترین مزیت این مدل است. هادی حرارت دیواره لوله میباشد بنابراین جنس لولهها میبایست به نحوی انتخاب شوند که علاوه بر استقامت، از انتقال حرارت خوبی نیز برخوردار باشند.

استفاده از این قطعه نه تنها در طول عمر پکیج دیواری شما تاثیر بسزایی داشته بلکه سبب کاهش رسوبات آب مصرفی شما می گردد.

خوشبختانه علی رغم ویژگی های نسبت داده شده مبدل صفحه ای پکیج شوفاژکار دارای قیمت مطلوبی می باشد. برخی از پرکاربرد ترین تیپ های این دستگاه را می توان به مبدل حرارتی لوله ای، حلزونی شکل، لاملا، صفحه ای و پره دار نسبت داد.

جنس پلیت ها (صفحات مبدل حرارتی صفحه ای) از استیل 316 و 304 می باشد. به عنوان کاربردهای مبدل صفحه ای می توان به کندانسور ها ، پمپ های حرارتی ، چیلر ها ، تهویه مطبوع و اواپراتور ها اشاره کرد.

از مبدلهای حرارتی لولهای پره صفحه ای، بطور متداول در سیستمهای گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع استفاده میشود. توجه داشته باشید به دلیل این شکل خاص از لوله ها تعداد لوله ها در داخل پوسته همیشه عددی زوج می باشد.

مبدل حرارتی صفحه ای به دلیل دارا بودن ضریب کلی انتقال حرارت بسیار بالا، ابعاد بسیار کوچکتر و راندمان بالاتر نسبت به مبدل های حرارتی رایج پوسته و لوله مزیت دارند، به خصوص در صورت نصب سختی گیر در مسیر آب سرد ورودی آنها می توانند به صورت لحظه ای آب گرم مصرفی مورد نیاز را بدون نیاز به ذخیره سازی (مانند منابع کویلی و دو جداره)، به صورت کاملا بهداشتی به مصرف کننده عرضه نمایند.

دارای چهار ستون و همچنین چهار صفحه جانبی است و به دلیل این طراحی، امکان بازرسی آسان و نظافت مکانیکی را از دو طرف فراهم می کند که به سرویس دهنده ترین مبدل حرارتی صفحه ای تبدیل شده است.

قبل از استفاده از مبدل حرارتی در سیستم آب رسانی لازم است تا اسید های داخل مبدل حرارتی صفحه ای را با استفاده از حجم بالایی از آب تمیز کرد.

از همین رو میتوان حتی سطوح گرمایش را نیز تا حدودی تنظیم نمود. در حقیقت یکی از فاکتورهای مهم در طراحی و ساخت مبدلهای استخر، استفاده از متریال مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی می باشد.

شما می توانید برای مشاهده سری محصولات پکیج شوفاژکار از این برگه بازدید نمایید. ضمنا از تاثیر اهمیت رفاه حال مشرتیان در این امر نیز نباید غافل شد.

البته که حائز اهمیت بودن رفاه حال مصرف کنندگان نیز در این امر تاثیر زیادی داشته است. مبدل صفحه ای لحیم شده از مجموعه صفحات فولادی به هم فشرده شده که توسط مس به هم لحیم یا جوش داده شده اند ایجاد می شود.

ازین مبدل ها بیشتر در سیستم های تبرید به عنوان کندانسور و اواپراتور چیلر استفاده شده و برای مصارف آب گرم بهداشتی خانگی ، گرمایش استخر و گرمایش از کف منازل نیز کارایی دارند.

استفاده از این مبدل در ساختمان برای تامین آب گرم بهداشتی با توجه به آبدهی بالای آن باعث می شود نیاز به منبع ذخیره سازی آب وجود نداشته باشد.

سطح موج دار صفحه نیز برای مستحکم کردن ساختار صفحه به کار میرود که باعث میشود صفحهی نازکتر، در مقایسه با صفحه ای که فاقد سطح موجدار است، مورد استفاده قرار گیرد.

مبدل حرارتی صفحه ای (پلیت کولر) از مهمترین تجهیزات صنعتی می باشد که از آن جهت سرمایش و گرمایش دستگاه های بزرگ صنعتی استفاده می شود، ساختار این مبدل ها متشکل از صفحات فلزی نازکی است که با نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و سیال موجود در آنها به صورت یک در میان مابین این صفحات حرکت می کند، نکته ی بسیار مهمی که در این میان می توان به آن اشاره کرد، تعداد این شیارها و زاویه ای است که این شیارها نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند که این عامل تعیین کننده ضریب انتقال حرارت می باشد.

تعداد یک یا دو کانال در هر مبدل موجود است. توان حرارتی این مبدل ها از 20000 تا 900000 کیلوکالری بر ساعت است و به همین ترتیب می تواند در هر ساعت 400 تا 18000 لیتر آب بهداشتی با اختلاف دمای 50 درجه نسبت به دمای ورودی را تحویل دهد.

انتخاب مبدل حرارتی صفحه ای برای استخر و جکوزی نیز بر حسب توان حرارتی بوده و به ازای هر متر مکعب آب استخر 2000 کیلو کالری بر ساعت و هر متر مکعب آب جکوزی به 10000 کیلو کالری بر ساعت لحاظ می شود.

در هنگام تهیه آن توجه به سالم بودن واشر های آن یک امر مهم شمارده می شود. در مقایسه با دیگر مبدل های حرارتی عملکرد بسیار بهتر و وزن خیلی کمتری داشته و به خاطر همین راندمان بالا ، در کاربردهای مختلف صنعت و ساختمان استفاده می شوند.

شما می توانید برای مشاهده سری محصولات پکیج ایران رادیاتور از این برگه بازدید نمایید. لازم به ذکر است که شما با تهیه مبدل ثانویه پکیج شوفاژکار از گارانتی شرکتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز برخوردار خواهید شد.

طراحی مبدل ثانویه پکیج شوفاژکار به گونه ای بوده که با سرعت بالایی بتواند جریان آب را یکسان سازی کند.

این مبدل ها امکان انتقال حرارت بین سیال هایی با فشار و دمای خیلی زیاد را فراهم می کند. 6- میله و پیچهای اتصال، این اتصالات به کمک دو صفحه ثابت و صفحه فشار مجموعه صفحات واشربندی شده را تحت فشار قرار داده تا سیستم از درون بتواند فشار سیال عبوری را تحمل کند.

رضایتمندی شما کاربر گرامی از خریدی ایده آل همواره تنها هدف تلاش شبانه روزی تیم تاسیسات بانک می باشد. این امر با مجاورت آب سرد در کنار آب گرم به واسطه صفحات تعبیه گردیده در مبدل انجام می گیرد.

علاوه بر گرمایش آب مصرفی، گرم کردن آب استخر ، جکوزی و غیره سیسات مکانیکی و در بخشهای مختلف گرمایش و سرمایش از مبدل های حرارتی صفحهای به طور گسترده استفاده میشود که در این قسمت به موارد مهم آن می پردازیم .

این تجهیزات تبادل حرارت بخاطر انعطاف پذیری و بازدهی بالا ، در میان مصرف کنندگان محبوبیت گسترده ای پیدا کرده است.

در سایت مرجع و فروشگاهی تأسیسات دات کام، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده انواع تجهیزات تاسیساتی ، خرید آنلاین تاسیسات با ضمانت نامه اصلی، جهت ایجاد اعتماد، برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت تاسیسات بانک نسبت به تهیه و سفارش آن اقدام نموده و محصول مورد نظر خود را درب منزل دریافت نمایید.

این محصول به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی خواهد شد. در جدول زیر ، معادل توان حرارتی کد محصول آمده است.

برای بهبود عملکرد مبدل صفحه ای ، استفاده از فیلتر صافی و شیر یکطرفه هم لازم است. گارانتی و خدمات پس از فروش از دیگر مزیت هایی به شمار می رود که با خرید مبدل ثانویه پکیج ایران رادیاتور از آن برخوردار خواهید شد.

کاربرد این مبدل گرمایی در صنعت کمتر است و بیشتر برای موارد آزمایشگاهی و پژوهشی مورد استفاده قرار می گیرند.

در برخی از پکیج های دیواری از دو نوع مبدل استفاده می شود که این امر مزایایی همچون تجمع رسوب کمتر و سرعت آبرسانی بالاتر را به دنبال دارد.

شرکت سازنده آن با تجربیاتی که در تولید انواع قطعات پکیج و پکیج های دیواری دارد توانسته محصولی را بیافریند که شما را از سایر لوازم مشابه بی نیاز خواهد ساخت.

مبدل حرارتی های نوع HP در حالت کلی به گونه ای طراحی شده اند که دو جریان با یکدیگر تماسی نداشته و جریان موازی و مخالف جهت داشته باشند.

مبدل صفحه ای هپاکو در سیکل سرمایی از گاز هایی مبرد از قبیل R22، R134، R410a، R404a، R407c جهت تبادل دمایی بین آب و گاز کارایی و راندمان بالایی دارد.

معمولا از مس به عنوان ماده لحیم استفاده می شود. صفحات نوع L دارای شیارهایی با زاویه تند می باشند که نتیجه آن کاهش افت فشار، کاهش توربولنسی جریان و کاهش انتقال حرارت می باشد.

طبیعتا برای سالم نگه داشتن مواد غذایی به یک یخچال مطمئن نیاز است که بتوانید غذاها را در آن صحیح و سالم به مقصد برسانید.

اما دیگر قابلیت بازکردن آسان جهت نظافت و تعمیر یا افزودن صفحات برای افزایش ظرفیت وجود ندارد. جهت انتخاب و خرید آسان مبدل حرارتی، ابتدا باید نوع و ظرفیت مورد نیاز آن را تعیین کنید.

به منظور پاسخگویی به تقاضای روز افزون جهانی در سالهای 2002 و 2005 کارخانه های KAOHSIUNG و NINGBO را جهت افزایش ظرفیت تولید تاسیس نمود.

این موضوع بدلیل بهره گیری از فناوری های کاهش دهنده هزینه تولید و مونتاژ قطعات میسر گردیده است. این امر به واسطه بهره گیری از فناوری های کاهش دهنده هزینه تولید و مونتاژ قطعات میسر گردیده است.

مبدل حرارتی صفحه ای در اندازه ها ، اشکال و قیمت های مختلف موجود است. مبدل صفحه ای پکیج ایران رادیاتور دارای قیمت مناسبی می باشد.

این طرح دارای ظرفیت تحمل فشار تا ۳۵ bar و تحمل دما تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد برای واشرهای تفلون و ۵۰۰ درجه سانتیگراد برای واشرهای آزبست می باشد.

حداکثر دمای گرمایش آن 60 درجه سانتی گراد می باشد . همچنین محل قرارگیری آن نیز در قسمت زیرین مشعل می باشد.

مبدل صفحه ای پکیج شوفاژکار یک قطعه کلیدی در پکیج گرمایشی است که در این متن آن را با هم نقد و بررسی خواهیم نمود.

فشار سمت صفحات نیز تا ۶۰۰bar قابل افزایش خواهد بود که البته به ضخامت و سطح صفحات بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را تا انتها دنبال نمایید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.