لیبل خام غاقفعغ

دستگاه لیبل زنی نیمه اتوماتیک برای لیبل خام برچسب زدن مهر و بسته بندی جعبه ها برای بسته بندی دسته های کوچک ایده آل است. با سری مدل TNC-L، جعبه های مقوایی و جعبه های تاشو با برچسب های آب بندی یا برچسب های بسته ارائه می شوند. سیستم را می توان به طور مداوم به فرمت های مختلف تبدیل و تنظیم کرد. ما محدوده قالب را با مشتری تعیین می کنیم.

 

را

 

برچسب های بسته و آب بندی می توانند عملکردهای متفاوتی داشته باشند. آنها می توانند به عنوان محافظت در برابر دستکاری و یا برای ایجاد قابلیت آب بندی مجدد محصول عمل کنند. عملکردهای مختلف نقش مهمی در انتخاب برچسب ها دارند.

 

را

 

برچسب های آب بندی یا بسته شدن برچسب ها محافظت در برابر دستکاری را ارائه می دهند. در ارتباط با محافظت در برابر جعل، برچسب‌های مهر و موم اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کنند. برچسب زدن درپوش به ویژه برای داروها، مواد غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی نقش مهمی ایفا می کند. از تولید کننده در برابر محصولات تقلبی و آسیب های احتمالی اعتبار مرتبط با آن محافظت می کند و اعتماد مصرف کننده را به محصولات افزایش می دهد. برچسب های مهر و موم به مصرف کننده هشدار اولین باز شدن را می دهد. اگر جعبه قبلا باز شده باشد، برچسب یا بسته بندی به وضوح آسیب دیده است.

 

را

 

اگر از برچسب مهر و موم برای آب بندی مجدد محصول استفاده می شود، برچسب باید به خوبی و چندین بار بچسبد و همچنان به راحتی باز شود.

 

را

 

فرآیند برچسب زدن را می توان با عملکرد 2 دستی یا با یک سوئیچ پا آغاز کرد. ابتدا کارتن به صورت دستی در دستگاه لیبل زن قرار می گیرد. به صورت اختیاری، برچسب زدن نیز می تواند در چندین مکان انجام شود – برای این منظور محصول در سیستم تغییر مکان می دهد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.