لیبل پشت چسبدار بسیل

راه 01

بنزین را می‌توانید مثلاً در فروشگاه‌های لیبل پشت چسبدار سخت‌افزاری تهیه کنید و روی بسیاری از سطوح از آن استفاده کنید. الکل یا سقز می توانند جایگزین های خوبی باشند.

 

راه 02

اگر می خواهید از سقز، بنزین یا الکل استفاده نکنید، روغن پرتقال انتخاب خوبی است. این حاوی ترپن های طبیعی است و بنابراین برای حذف برچسب ها نیز مناسب است.

 

راه 03

برچسب ها را نیز می توان از روی برخی از سطوح با نوار چسب جدا کرد بدون اینکه اثری باقی بماند. برای این کار یک تکه نوار چسب روی برچسب بچسبانید و همراه با چسب از پس زمینه بردارید.

 

راه 04

اگر برچسب را نمی توان به صورت یک تکه جدا کرد، به سادگی یک پاک کن بردارید و به سادگی باقی مانده چسب را با سمت آبی پاک کنید.

 

راه 05

آب گرم و مایع شوینده روی لیوان، چینی و مانند آن معجزه می کند. اگر نمی خواهید با دست بشویید، می توانید به عنوان مثال، به سادگی ظروف را در ماشین ظرفشویی بشویید و سپس برچسب های جدا شده را از الک ماشین ظرفشویی جدا کنید. اگر هنوز بقایای چسب روی ظروف باقی مانده است، می توان آنها را به سادگی با مایع شوینده و آب گرم مالش داد.

 

راه 06

اسید لیمو یک سلاح همه منظوره برای تمام سطوح مقاوم در برابر اسید است. به سادگی برچسب را با آب لیمو بمالید، بگذارید مدت کوتاهی بماند و سپس آن را از روی سطح جدا کنید.

 

راه 07

مواد چرب مانند کره، روغن یا مارگارین دشمن هر برچسب کاغذی هستند. برچسب را کمی با آن مالش دهید، اجازه دهید روغن برای لحظه ای خیس بخورد و برچسب را به طور تمیز از روی سطح پاک کنید. با گچ چسبنده نیز کار می کند.

 

راه 08

شما می توانید همان اثری را که با داروی مسیر 07 با صابون ها و کرم ها انجام دادید. اینها همچنین اتصال بین چسب و زیرلایه را از بین می برند و اطمینان حاصل می کنند که برچسب می تواند تمیز شود.

 

راه 09

برای تمام بسترهایی که نمی توان آنها را با یکی از عواملی که قبلا ذکر شد درمان کرد، توصیه می شود از سشوار استفاده کنید. اگر برچسب به اندازه کافی خشک شود، چسب نرم می شود. برچسب را می توان به طور تمیز از بستر جدا کرد.

 

راه 10

برای تمام مناطق صنعتی که در آنها داروهای خانگی به ندرت یافت می شود، یک لیبل پاک کن حرفه ای وجود دارد که ما از آن برای تمیز کردن چاپگرهای لیبل خود نیز استفاده می کنیم.

 

این شما هستید، 10 بهترین و پرطرفدارترین راه برای پاک کردن برچسب ها از زیرلایه. اگر تا به حال برچسب های سرسختی روی محصولات خود داشته باشید، اینها مطمئن ترین راه ها برای حذف باقی مانده چسب از سطوح هستند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.