مجمع 57 تور مشهد با پذیرایی 2500 نفر

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی معاون فرهنگی و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برپایی 57 تور مشهد گردی با اتوبوس های یک و دو طبقه با حضور بیش از 2500 نفر در ایام نوروز در مشهد خبر داد.

حسین باغگلی در تشریح فعالیت های این مجموعه در نوروز 1401 اظهار داشت: اوج برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد با جشنواره هنرهای شهری همراه بود که توانست نظر مثبت زائران را جلب کند. و همسایگان امام هشتم (ع).

وی همچنین به ۲۸ سرفصل خدماتی در نوروز امسال توسط سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد اشاره کرد و گفت: در این ایام خدمات متنوعی به زائران و مجاوران امام رضا (ع) ارائه شد و هر موضوع مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد. “

معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد به بازدید بیش از 80 هزار نفر از پایگاه های راهنمای زیارتی شهر اشاره کرد و گفت: در این راستا علاوه بر 36 هزار محصول فرهنگی به زائران از نوروز در این مراکز».

وی بیان کرد: بیش از 19 هزار و 500 نفر از خانه داروغه، 59 هزار نفر از نمایشگاه صنایع دستی جلوخان فردوسی و 7000 نفر از نمایشگاه های واقع در بوستان وفا و کوهپارک بازدید کردند.

باغگلی با اشاره به فعالیت ایستگاه برای استقبال از زائران از محور نیشابور در مشهد، یادآور شد: 85 برنامه فرهنگی در این ایستگاه برگزار شد و حدود 50 هزار نفر از این برنامه های منحصر به فرد استفاده کردند.

وی افزود: در ایستگاه های پذیرایی از زائران واقع در پایانه ریلی مسافربری امام رضا(ع)، محور قوچان مشهد و پارک زیارتی غدیر نیز برنامه های مشابهی انجام شده است که در مجموع بالغ بر 240 هزار نفر از آن بهره مند شده اند.

معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد نیز به اجرای 200 سرود پیشواز در این شهر اشاره کرد و گفت: این اجراها با حضور بیش از 72 هزار زائر نوروزی در مشهد انجام شد. “.

به گزارش روابط عمومی شهرداری مشهد، ادامه داد: تولید و توزیع مجموعه کلیپ های ترویج فرهنگ میزبانی در قالب موشن گرافیک، خدمات فروش بلیت اتوبوس برون شهری در مراکز راهنمای زیارتی، تعمیر، تجهیز و بهسازی مراکز راهنمای زیارتی، برگزاری مسابقات اس ام اس نوروزی ویژه با مضامین مقدس مشهد و راه اندازی سامانه پذیرایی (سامانه راهنمای مجازی زائران) از مهمترین اقدامات این نهاد در نوروز بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.