مسابقات مس رفسنجان در سال جدید در رفسنجان برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ کرمان مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان تاکید کرد: مسابقات تیم فوتبال مس رفسنجان در سال جدید قطعا در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار می شود.

مجید زیندی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با تعویض چمن مصنوعی و کاشت چمن طبیعی زمین چمن شماره دو ورزشگاه شهدای مس رفسنجان آماده میزبانی بازی های لیگ برتر است و در سال جدید بازی های تیم شهدای مس رفسنجان برگزار می شود. در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار می شود.

وی بیان کرد: تمامی امکانات لازم برای میزبانی از تیم های لیگ برتری در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان وجود دارد و زمین چمن این ورزشگاه آماده میزبانی از بازی ها است.

وی با بیان اینکه بازی بعدی مس رفسنجان در سال جدید قطعا در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار می شود، یادآور شد: تیم مس رفسنجان 14 فروردین ماه در تبریز به مصاف تراکتورسازی می رود و سپس خود را برای بازی با نفت ماهشهر در جام حذفی آماده می کند. روز 20 فروردین مسابقاتی که در ماهشهر یا آبادان برگزار می شود.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان ادامه داد: تیم مس رفسنجان در صورت پیروزی مقابل نفت ماهشهر باید در روز 26 فروردین به مصاف برنده دیدار اراک یا آلومینیوم پرسپولیس برود که اگر آلومینیومی باشد به میزبانی قرعه کشی می شود.

تبلیغات الکترونیکی در ورزشگاه رفسنجان

زیندی از امکان نصب تبلیغات الکترونیکی در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان خبر داد و گفت: با توجه به تجهیزات موجود در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان، آمادگی نصب تجهیزات الکترونیکی و تابلوهای LED برای اطلاعیه های محیطی مسابقات را داریم.

وی ادامه داد: برای این کار کانال و برق اطراف زمین نصب کرده ایم و آماده نصب این تجهیزات توسط شرکت تبلیغاتی انحصاری لیگ برتر هستیم.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان همچنین از تجهیز ورزشگاه Martires do Cobre به امکان تهیه بلیط و تماشاگرانی که وارد ورزشگاه می شوند و پله های آن را در آینده نزدیک نصب می کند، خبر داد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.