مشکل آب شرب به زودی حل می شود

[ad_1]

ایسنا/ کرمان سرپرست استان نرماشیر گفت: با پیگیری های انجام شده به زودی آب شرب از سد نسا به شهرستان نرماشیر در دستور کار قرار می گیرد.

حمید طبسی نژاد سرپرست فرمانداری نرماشیر با جمعی از روسا و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی دیدار کرد.

در این جلسه ناصر عزیزآبادی رئیس شورای اسلامی روستای محمدآباد آب شیرین به نمایندگی از سایر شوراهای اسلامی گزارشی از اقدامات انجام شده توسط شوراها و مددکاران ارائه کرد.
وی به کمبود آب پایدار در بخش مصرف اشاره کرد و گفت: مردم و کشاورزان با مشکل آب شرب مواجه هستند که باید برای آن چاره اندیشی شود.
وی افزود: با توجه به اینکه چند سالی است که کاهش زنجیره خرما در شرق استان خسارت هایی را به محصولات این منطقه وارد کرده که کشاورزان این منطقه را با مشکل مواجه کرده است، دولت باید مبارزه هماهنگ را برای همه در نظر بگیرد. باغات.”
وی تاکید کرد: با توجه به ترانزیتی بودن جاده نرماشیر و نزدیک به مرز کشور، قاچاق سوخت و انسان در این مسیر انجام می شود و بسیاری از روستاها و همچنین از مرکز شهرستان عبور می کنند که باید انجام شود. حل شد.
سرپرست استانداری نرماشیر در خصوص تسریع در تخصیص آب شرب از طریق سد نسا به شهرستان نرماشیر گفت: با پیگیری های انجام شده توسط مهندس رشیدی مدیرکل آبفا استان کرمان، متعهد می شویم که در جهت تامین آن کمک کنیم. دستور جلسه.”
وی ادامه داد: با اختصاص آب از سد نسا به شهرستان نرماشیر شاهد کاهش نسبی مشکل آب شرب این شهرستان خواهیم بود.
سرپرست فرمانداری شهرستان نرماشیر گفت: در خصوص زنجیره و مشکل آفت خرما با همکاری جهاد کشاورزی طی روزهای آینده جلسه ای با مدیر کل جهاد کشاورزی برای کنترل و یا کاهش این آفت خواهیم داشت. آفت

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.