مطالبات معلمان پابرجاست

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان استاندار اصفهان با بیان اینکه گاهی به دلیل سیاست های غلط ما مطالبات معلمان بر زمین می ماند، گفت: معلم الگوی دانش آموزان است اما گاهی کاری می کنیم که معلم کاری را انجام می دهد که در خور او نیست. عزت و دولت و مجلس باید کمک کنند معلمان باید حل شوند.

سید رضا مرتضوی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان که امروز (پنجشنبه 26 فروردین ماه) با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: حدود 20 هزار نفر در آموزش و پرورش اصفهان کمبود داریم که این امر باعث ایجاد مشکلات زیادی خواهد شد. از مشکلات در آینده اگر به فکر نیروی انسانی این دولت باشیم در آینده سنگ بزرگی در مقابل نظام خواهیم داشت.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه مهمترین و فرهنگی ترین شورای استان شورای آموزش و پرورش است که می تواند مشکلات درازمدت استان را حل کند، گفت: سه حوزه اصلی آموزش و پرورش محتوا، نیروی انسانی و فضاسازی است که باید مورد توجه قرار گیرد. “

وی با بیان اینکه وضعیت مدارس امروز اصفهان در هاله ای از ابهام قرار دارد، گفت: مدارس صخره ای و خطرناک زیادی در اصفهان وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اصفهان همچنین به کمبود نیروی انسانی در مدارس اشاره کرد و گفت: یکی از خشت های کج علاوه بر کمبود نیرو، جذب معلم است که اگر این مشکل را حل کنیم بار بزرگی را از دوش دولت برمی داریم. در آینده.

وی افزود: در حوزه مدرسه سازی نیز باید با خیرین مدرسه ساز همکاری کرد به ویژه که ممکن است بسیاری از مدارس با اندکی کمک برای آمادگی نهایی آماده پذیرش دانش آموزان باشند.

مرتضوی با یادآوری اینکه گاهی به دلیل سیاست های غلط ما مطالبات معلمان بر زمین می ماند، گفت: معلم الگوی دانش آموزان است اما گاهی کاری می کنیم که معلم کاری می کند که در شأن آنها نیست و در شأن آنها نیست. دولت و مجلس باید به مشکلات معلمان کمک کنند» حل شود.

استاندار اصفهان با یادآوری اینکه در 24 سال گذشته با تبلیغات و تبلیغات، اصفهان را به گونه ای معرفی کرده که همیشه در کف بودجه بوده و در اصفهان عقب نشینی داشته است، گفت: امیدوارم این تصویر به دولت جدید منتقل شود و رشد متعادلی داشته باشد.” وقتی اصفهان را تهران تعیین می کند، باید به نیازهایش توجه شود، در حالی که ما اصفهان را مدت ها پشت سر گذاشتیم. امیدوارم در آموزش و پرورش به اصفهان توجه ویژه ای شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.