مهاجری: مسئولیت جدی بر عهده گرفتم/ نباید در انتهای جدول باشیم

[ad_1]

سرمربی نفت مسجد سلیمان ابراز امیدواری کرد بازی تیمش مقابل ذوب آهن شروعی دوباره برای شاگردانش باشد.

به گزارش ایسنا، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب آهن اظهار کرد: در اصفهان خوشحالم و امیدوارم فردا مقابل تیمی که در حال بازگشت به عملکرد خوب اولیه خود است، بازی خوبی انجام دهیم. ما مسئولیت خطیری را بر عهده می گیریم و امیدواریم بازی مقابل ذوب آهن شروع جدیدی برای ما باشد. برای جدا شدن از جدول اینجا باید نتیجه لازم را بگیریم. تمایل بازیکنان ما را شگفت زده کرد و تعجب می کنم که چرا در این موقعیت قرار داریم. جا دارد از مدیران پیکان تشکر کنم که آمدند و بازی دوستانه ای با آنها داشتیم. این ارتباطات باید ایجاد شود تا اتفاق خوبی بیفتد.

وی ادامه داد: به گذشته تیم فکر نمی کنم، به اعضای تیم نگاه می کنم، بازیکنان خوبی دارم و آنچه روی میز است زیبنده تیم ما نیست، در بازی دوستانه مقابل پیکان موقعیت های خوبی ایجاد کردیم و خوب بودیم. در دفاع “امیدوارم مقابل ذوب آهن هم خوب باشیم. فولاد را شکست می دهیم چون باید و بچه ها باید خودشان باشند. آنها شایسته پیروزی هستند.”

مهاجری درباره غیبت های تیمش گفت: اسدی به کرونا مشکوک است و ما نداریم و پورمحمد را هم نداریم. ما بقیه بازیکنان را داریم و به سختی در حال سقوط هستیم. ما مسئولیت جدی را بر عهده می گیریم و با توجه به تعادل تیممان باید کار کنیم. من به سادگی نمی توانم معجزه کنم و همه با هم باید نتایج لازم را بگیریم و خود را از انتهای جدول جدا کنیم.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن فردا (سه شنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.