میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در گلستان 87 درصد / تکمیل واکسیناسیون در 47 درصد اصناف گلستان

[ad_1]

ایسنا/ گلستان استاندار گلستان میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در استان گلستان را 87 درصد عنوان کرد و گفت: بر اساس پایش های انجام شده توسط گروه های هدف، 87 درصد از مردم دغدغه رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند.

علی محمد زنگه ظهر امروز در جلسه ستاد مبارزه با کرونا استان اظهار داشت: مجموع بیماران کرونایی بستری در استان گلستان 189 نفر است که از این تعداد 58 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و 29 نفر در دستگاه تنفس مصنوعی هستند.

وی با اشاره به اینکه بر اساس این طرح، میزان تزریق دوز اول واکسن کرونا به کارکنان باید به بیش از 95 درصد، دوز دوم بیش از 90 درصد و نوبت سوم بیش از 45 درصد برسد. تاج.

استاندار گلستان با بیان اینکه مبنای ارائه خدمات تزریق سه دوز واکسن کرونا است، تاکید کرد: همه باید در اجرای مصوبه و همچنین شهرهایی که پروتکل های بهداشتی پایین و زیر 85 هستند دقت لازم را داشته باشند. درصد اقدامات مداخله ای به موقع انجام شود. اجرای واکسیناسیون برای افزایش اجرای پروتکل های بهداشتی.

زنگنه میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در استان گلستان را 87 درصد عنوان کرد و یادآور شد: بر اساس پایش گروه های هدف، 87 درصد دغدغه رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند و هدف ما این است که این میزان را بالای 85 درصد نگه داریم. به خاطر داشته باشید که این امر از طریق نظارت و نظارت مستمر حاصل می شود.

وی با بیان اینکه تمامی شهرستان های استان گلستان در وضعیت تاج زرد قرار دارند، تصریح کرد: تاکنون 93.5 درصد از مردم گلستان نوبت اول واکسن کرونا و 83 درصد نوبت دوم واکسن را دریافت کرده اند. همچنین 237 درصد از جمعیت بالای 18 سال و 32.4 درصد از جمعیت بالای 12 سال گلستان برای سومین بار با واکسن کرونا واکسینه شدند.

45 درصد معلمان گلستانی سه نوبت واکسن کرونا را دریافت کردند

استاندار گلستان به درصد پوشش واکسیناسیون کرونا در دانش آموزان اشاره کرد و گفت: 100 درصد دانش آموزان 12 تا 18 ساله اولین نوبت واکسن کرونا و 84.5 درصد نوبت دوم واکسن را نیز در سنین مختلف تزریق کردند. گروه 5 تا 12 سال نیز 23.3 درصد از دوز اول واکسن و 8.5 درصد از دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.

زنگنه با بیان اینکه با بازگشایی مدارس، تقویت پوشش واکسیناسیون دانش آموزان دستور کار روز بود، گفت: 98.8 درصد معلمان گلستانی نوبت اول واکسن کرونا، 94 درصد نوبت دوم و 45 درصد معلمان نوبت سوم واکسن کرونا دریافت کردند. دوز واکسن کرونا

وی از وجود 10 هزار بازدید نظارتی از واحدهای صنفی و گروه های هدف خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، سرعت صدور کد QR به واحدهای صنفی افزایش یافته است، همچنین 96 درصد اصناف نوبت اول واکسن دریافت کردند و 87 درصد نسبت به دوز دوم تزریق شد و 41 درصد اصناف دوز سوم را تزریق کردند.

استاندار گلستان از ایجاد کمپین اطلاع رسانی برای تقویت پوشش واکسیناسیون کرونا در دوز دوم و سوم خبر داد و خاطرنشان کرد: امیدوارم با مشارکت استانداران، سپاه و بسیج و شهید سلیمانی، استقبال مردم از دومین و دومین دوره افزایش یابد. و سومین دوز واکسن در استان گلستان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.