نوبت صبح مدارس 10 شهرستان خوزستان فردا تعطیل شد

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان تمامی مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و دبستان ها در نوبت صبح 24 فروردین ماه در 10 شهرستان استان خوزستان تعطیل شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از استانداری خوزستان، در راستای هشدارهای نارنجی هوای خوزستان و کشور مبنی بر تشکیل گرد و غبار در عراق و تاثیر آن در برخی مناطق استان از اواخر روز سه‌شنبه تا اواسط چهارشنبه. (23 و 24 فروردین 1401) و تایید شرایط اورژانس آلودگی هوا توسط معاونت بهداشت استان و بررسی آخرین پیش بینی هوا و مناطق متاثر از پدیده گرد و غبار توسط کارگروه اورژانس آلودگی هوای استان (تبصره آیین نامه اجرایی 3 ماده). 3 قانون هوای پاک) و اعضای کارگروه مورخ 23 فروردین 1401 تصمیمات ذیل اتخاذ و ابلاغ گردید.

1- کلیه مهدکودک ها و مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی شهرهای اهواز، حمیدیه، باوی، کارون، دشت آزادگان، هویزه، آبادان، خرمشهر، بندر ماهشهر و شادگان در نوبت صبح روز چهارشنبه مورخ 24 فروردین ماه 1401 تعطیل است.
2- فعالیت دستگاههای اجرایی دستگاههای اجرایی در شهرستانهای مذکور در روز چهارشنبه مورخ 24 فروردین ماه 1301 طبق روال عادی بوده و کارگران مبتلا به بیماریهای زمینه ای، تنفسی، قلبی و عروقی می توانند در آن تاریخ به صورت غیرحضوری و از راه دور با موافقت مدیران مربوطه

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.