نکونام: هر بازی در آسیا برای ما خاص است/ سرمربی الغرافه بسیار محبوب است

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران با اشاره به حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی هایی را پیش رو داریم که هر روز و هر بازی برای ما تجربه خاصی است.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی الغرافه گفت: از میزبانی عربستانی ها تشکر می کنم. ما با یک تیم خوب با کیفیت الغرافه بازی می کنیم که بازیکنان خوبی دارد. می دانیم که اگر غفلت کنیم شرایط برایمان سخت می شود. حریف با بازیکنان باکیفیتی که دارد می تواند بازی را تغییر دهد و کار را برای ما سخت کند.

وی ادامه داد: باید با تمرکز و کیفیت بازی کنیم. حریف یک مربی خوب و شناخته شده دارد که بسیار محبوب است. می دانیم فردا بازی سختی خواهیم داشت و کیفیت بازیکنان و مربی الغرافه کار ما را سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: عزت اللهی که امیدوارم در جام جهانی برای ایران بدرخشد برای الغرافه بازی خواهد کرد. امیدوارم شرایط بازی مساعد باشد تا بتوانیم حریف را کنترل کنیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم و موفق شویم.

وی گفت: تیم ما سخت ترین گروه مسابقات است و تیم ها به هم نزدیک هستند. ما می دانیم که از این بازی ها چه می خواهیم.» هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم و به چالش نمی کشیم و بازی به بازی پیش می رویم. باید با تمام تمرکز به بازی ها برویم. بازیکنان ما با تلاش و تمرکز می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

نکونام گفت: مسابقاتی را پیش رو داریم که هر روز و هر بازی برای ما یک تجربه خاص است. ما پارسال اینجا بودیم و سعی کردیم به مرحله گروهی برسیم اما بازی های سختی که در مرحله گروهی داشتیم کار را برایمان سخت کرد. امسال توانستیم دوباره در آسیا باشیم و تجربه گذشته را داریم و از سال گذشته درس گرفته ایم و آماده ایم از اشتباهات گذشته درس بگیریم و موفق شویم. امسال سال متفاوتی خواهد بود و ما برای موفقیت خواهیم جنگید.

او گفت: ما تیم متفاوتی هستیم. دو سال است که نمی توانیم بازیکنان جدیدی به تیم خود اضافه کنیم اما امسال توانستیم بازیکنان جدید و خوبی جذب کنیم. البته عده ای رفتند و حالا قوت جدیدی داریم و باید کیفیت خود را در مسابقات نشان دهیم.

نکونام گفت: سال گذشته در آسیا به دلیل کمبود بازیکن نتوانستیم از افراد زیادی استفاده کنیم و به بازیکنان خود استراحت بدهیم. در حالی که سال گذشته تیم جوانی بودیم، بسیاری از بازیکنان ما برای اولین بار در آسیا بازی می کردند، اما اکنون باتجربه تر هستیم و تجربه در این مسابقات کمک زیادی به ما می کند.

وی گفت: در سه سالی که در فولاد بودم سعی کردیم تیم قابل احترامی در لیگ ایران باشیم که به نظرم موفق بوده است. حالا بازیکنان ما فقط باید به فکر بازی باشند و از حضور در این مسابقات و بازی با تیم های خوب لذت ببرند و بتوانند بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.