ویساکرامی: رئیس جمهور جلوی بهانه مافیای آب را در ساخت سد معشوره بگیرد

[ad_1]

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می رسد دستور رئیس جمهور و وزیر نیرو مبنی بر احداث سد معشوره عملیاتی نشود بنابراین از رئیس جمهور و وزیر نیرو می خواهیم از بهانه تراشی مافیا جلوگیری کنید و سد معشوره را به بهانه مطالعات بیشتر به سدهای دیگر پیوند دهید.

به گزارش ایسنا، مهرداد ویس کرمی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار کرد: بارها اشاره کرده ام که استان لرستان در طول تاریخ در بحث سدسازی مورد ظلم قرار گرفته است. با سفر رئیس جمهور بارقه امیدی برای ساخت سد معشوره در دل مردم 5 شهرستان استان ایجاد شد و دستورات خوبی برای ساخت سد تا پایان دولت سیزدهم صادر شد.

وی افزود: متأسفانه از زمان روی کار آمدن معاون جدید آب، بهانه های مافیای آب احیا شده و به نظر می رسد دستور رئیس جمهور و وزیر نیرو نتیجه ای نخواهد داشت، لذا از رئیس جمهور و وزیر تقاضا داریم. انرژی دست از بهانه تراشی بردارید.” مافیای آب و اتصال سد معشوره به سدهای دیگر باید دستاویزی برای مطالعات بیشتر قرار گیرد، زیرا در گذشته سه بار مطالعات کافی در این زمینه انجام شده و شرکت های مربوطه از این طریق امرار معاش کرده اند. و حقوق مردم پایمال شد.

نماینده مردم خرم آباد گفت: انشالله از مدیریت آب وزارت نیرو تحقیق و تفحص داریم تا کاستی های وزارت نیرو در گذشته روشن شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین از وزیر آموزش و پرورش خواست تا به وضعیت نیروهای خدماتی این وزارتخانه توجه ویژه داشته باشد و طبق وعده کمیسیون، رفع مشکلات آنان را در دستور کار قرار دهد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.