پخش برنامه «ماه مهربانی» در ماه مبارک رمضان از شبکه استانی یزد

[ad_1]

ایسنا/ یزد نماینده ستاد دیه استان یزد از پخش برنامه تلویزیونی «ماه مهربانی» برای برنامه افطار از شبکه استانی یزد خبر داد و گفت: کمک کنیم.

«سید مسعود عظیمی» با اعلام این خبر گفت: ویژه برنامه لحظات افطار برنامه «ماه مهربانی» در ماه مبارک رمضان یک ساعت قبل از اذان مغرب هر شب از ساعت 18:45 به صورت زنده از شبکه استانی یزد پخش می شود. ، اجرا و اجرای این برنامه را عباس گلرسان از مجریان ذیصلاح استان بر عهده خواهد داشت.

وی افزود: این برنامه برای هفتمین سال متوالی با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و گروه تعاونی پیشگامان کویر یزد با محوریت اصلی کمک به رهایی مددجویان نیازمند ساختاری متفاوت دارد. جرایم غیرعمد و فرهنگ سازی برای جلوگیری از زندانی شدن افراد». آنتن می رود.

عظیمی با تشکر از صدا و سیمای استان که برای هفتمین سال پیاپی از این برنامه تلویزیونی حمایت کرده و درست قبل از افطار آن را به صورت زنده پخش می کند، گفت: شعر تیتراژ این برنامه اثر «علیه محرابی» یکی از خوبان است. این اثر با آهنگسازی «حسین افروز»، تنظیم «آرش ناصر المعمر» و صداپیشگی «حمیدرضا استادیان» و کارگردانی «جواد دهقان» ساخته شده است.

نماینده ستاد دیه استان تصریح کرد: تهیه و تولید تمامی آیتم های این برنامه تلویزیونی زیر نظر ستاد دیه استان است. وی ورود مردم به زندان، سخنان دل و قرائت دعا را ذکر کرد.

وی با تاکید بر مهمترین هدف ستاد دیه استان یزد در خصوص جلوگیری از ورود مددجویان جرائم غیرعمد به زندان ها گفت: کردن.

عظیمی ادامه داد: تلاش داریم تا تعداد زیادی از محکومان جرایم مالی غیرعمد را از زندان های استان آزاد کنیم و آغوش خانواده را برگردانیم.

این مسئول گفت: ستاد دیه یک موسسه خیریه عام المنفعه است که فقط در زمینه رهایی زندانیان جرایم مالی غیرعمد فعالیت می کند و نیکوکاران و خیرین می توانند وجوه خود را به نمایندگی ستاد دیه در یزد اهدا کنند. استان به شماره 7777777777 بانک ملت، 666666 پست بانک، 38000090 بانک رفاه، شماره کارت مجازی 5041727066666668 و یا با شماره گیری کد دستوری 113336655 کمک های خود را به حساب ستاد دیه یزد واریز نمایید.

عظیمی در پایان گفت: روابط عمومی ستاد دیه استان یزد با شماره تلفن 03536298200 در خصوص کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد پاسخگوی سوالات مردم خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.