پرسپولیس در نیمه اول آلومینیو را برد

[ad_1]

دیدار پرسپولیس و آلومینیو در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در نیمه اول به سود شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایران، پرسپولیس و آلومینیوم اراک از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه نخست با برتری دو بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

احسان پهلوان در دقیقه 9 و مهدی ترابی در دقیقه 45 + دقیقه 3 (پنالتی) برای پرسپولیس و آزادی در دقیقه 21 برای آلومینیوم اراک گلزنی کردند.

موقعیت های خطرناک

در دقیقه سوم ضربه میلاد سرلک توسط پورحمیدی مهار شد و روی ریباند باز هم کامیابی نیا شوت زد که باز هم پورحمیدی توپ را ناقص پاس داد و دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

گل: احسان پهلوان 9 دقیقه توپ را وارد محوطه جریمه کرد و با ضربه فنی دروازه آلومینیوم اراک را باز کرد.

گل: آلومینیوم اراک در دقیقه 21 شکست را جبران کرد. محمدرضا آزادی پاس گل اول تیمش را تبدیل به گل کرد.

در دقیقه 27 پرسپولیس با شوت از راه دور ترابی دروازه پورحمیدی را تهدید کرد که باز هم توپ را دو بار در آغوش گرفت. در دقیقه 38 امید عالیشاه با ضربه محکمی به دروازه آلومینیوم برخورد کرد که پورحمیدی باز هم ناجی دروازه تیمش بود. یک دقیقه بعد توپ خطرناکی وارد محوطه شد و پورحمیدی باز هم نفر اول صحنه بود.

آلومینیوم در بازی علی نژاد و آزادی در دقیقه 42 موقعیت خوبی داشت که ضربه آزادی کوتاه بود و گوهری به راحتی توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۱+۴۵ شیرزد تیموروف در داخل محوطه با ضربه سر توسط میثم مجیدی خطا کرد و داور این بازی را پنالتی اعلام کرد.

گل: مهدی ترابی در دقیقه 3+45 پنالتی را به گل تبدیل کرد.

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری، فرشاد فرجی (سعید آقایی 23)، علی نعمتی، رامین رضاییان، وحدت حنان اف، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی ترابی و تیمیروف.

ترکیب آلومینیوم اراک: حسن پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، علیرضا نقی زاده، محمدعلی نژاد، میثم مجیدی، محمدرضا آزادی، میلاد فخرالدینی، اسماعیل شریفات و محمود قائدرحمتی (کارت زرد).

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.