چاپ فلکسو یبلفتا

حاشیه نویسی مبتنی بر ماشین

یکی از جدیدترین اشکال حاشیه چاپ فلکسو نویسی، حاشیه نویسی مبتنی بر ماشین است. حاشیه نویسی مبتنی بر ماشین به استفاده از ابزارهای حاشیه نویسی و اتوماسیون اشاره دارد که می تواند سرعت حاشیه نویسی داده ها را بدون کاهش کیفیت به شدت افزایش دهد.

 

خبر خوب این است که پیشرفت‌های اتوماسیون اخیر در ابزارهای حاشیه نویسی ماشین سنتی – با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین بدون نظارت و نیمه نظارت – به کاهش قابل توجه بار کاری بر روی برچسب‌گذاران انسانی کمک کرد.

 

الگوریتم‌های بدون نظارت مانند خوشه‌بندی و الگوریتم‌های نیمه‌نظارت‌شده اخیراً برای برچسب‌گذاری داده‌های هوش مصنوعی – مانند یادگیری فعال، ابزارهایی هستند که می‌توانند زمان حاشیه‌نویسی را با محدودیت‌ها کاهش دهند.

 

انواع متداول برچسب گذاری داده ها

از آنچه تاکنون دیده‌ایم، برچسب‌گذاری داده‌ها به وظیفه‌ای مربوط می‌شود که ما می‌خواهیم یک الگوریتم یادگیری ماشینی با داده‌هایمان انجام دهد.

 

مثلا-

 

اگر یک الگوریتم یادگیری ماشینی برای کار بازرسی نقص بخواهیم، ​​داده هایی مانند تصاویر زنگ زدگی یا ترک ها را به آن می دهیم. حاشیه نویسی مربوطه چند ضلعی برای محلی سازی آن ترک ها یا خوردگی و برچسب هایی برای نام گذاری آنها خواهد بود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.