چند تن از نمایندگان با برخی وزرا اختلافات شخصی دارند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی یکی از نمایندگان مجلس گفت: آن دسته از نمایندگان مجلس که نسبت به برخی وزرا بی انصافی می کنند و با آنها عبارات زشت می کنند، با این وزرا دعوای شخصی زیادی دارند و هیچ دلیل منطقی پشت حرفه ای بودن آنها وجود ندارد.

جواد نیکوبین در گفت وگو با ایسنا، درباره اعتراضات بسیاری از نمایندگان به وزرا گفت: اکنون زمان مناسبی برای ساماندهی کابینه نیست. چون کابینه هنوز به آن نظمی که باید نرسیده است و حداقل باید 10 الی 15 ماه از عمر دولت بگذرد و کشور با بودجه ای که این دولت در نظر گرفته باید یک سال اداره شود، بنابراین تصمیمی برای ترمیم کابینه باید با ارزیابی وزرا انجام شود.

وی با بیان اینکه در مجموع وزرای کابینه سیزدهم تاکنون عملکرد خوبی داشته اند، گفت: اما وزرا باید تلاش خود را بیشتر کنند. پایان شش ماهه اول سال 1401 زمان مناسبی برای ارزیابی عملکرد اعضای کابینه خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی تصریح کرد: آن دسته از نمایندگانی که در حق برخی وزرا بی انصافی می کنند و از آنها عبارات زشت استفاده می کنند، با این وزرا دعوای شخصی زیادی دارند و هیچ دلیل منطقی پشت حرفه ای بودن آنها وجود ندارد.

نیکوبین ادامه داد: در حال حاضر حداقل به نظر من چیزی وجود ندارد که ما نمایندگان مجلس برای عزل وزیری استدلال کنیم. اگرچه چندین وزیر وارد سامانه استیضاح شده اند، اما هنوز این اطلاعیه دریافت نشده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.