کدام مناطق تهران بیشترین سرانه ورزشی را دارند؟

[ad_1]

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران از مدیریت استفاده بهینه از مراکز ورزشی در شهرداری خبر داد.

حسین اوجاقی در گفت وگو با ایسناوی در خصوص سرانه ورزش در شهر تهران گفت: بررسی ها نشان داده است که به طور کلی سرانه ورزش در مناطق پایین خیابان انقلاب مانند 15 تا 18 و 20 بیشتر از سایر مناطق است که نشان می دهد مدیریت شهری توجه بیشتری داشته است. به این مناطق.»

وی با بیان اینکه سازمان ورزش شهرداری تهران 55 استادیوم آبی در سطح شهر تهران دارد و مدیریت 156 مجموعه ورزش های غیر آبی را نیز بر عهده دارد، گفت: ورزش های آبی بیش از سایر رشته های ورزشی است.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در خصوص تعطیلی برخی از مراکز ورزشی تحت پوشش شهرداری تهران گفت: چندین مجموعه ورزشی در اختیار مناطق به آنها واگذار شده است.

متأسفانه کاوشگران فقط از این مجموعه‌ها استفاده می‌کردند و به تعمیر و بازسازی آن‌ها توجه نمی‌کردند، به همین دلیل در زمان امضای قراردادشان، در نهایت با مجموعه‌های فروخته‌شده مواجه شدیم که اصطلاحاً «شیره زندگی» نامیده می‌شود. که خارج شده و سپس به شهرداری برگردانده شد و بخشداری ها این تجهیزات ورزشی فروخته شده را به سازمان ورزش تحویل دادند که در مجموع 47 دستگاه فرسوده تحویل داده شد.

وی گفت: ما مجبور شدیم این مجموعه ها را تحویل دهیم، اما بودجه ای برای بازسازی، تعمیر و نوسازی وجود نداشت. با برخی از مناطق مانند مناطق 15، 14، 17 و 20، بیایید این مجتمع ها را تعمیر و آماده استفاده کنیم.

سرمایه گذاران بزرگ برای بازسازی پارک آبی آزادگان تلاش خواهند کرد

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در خصوص پایان پارک آبی آزادگان گفت: پارک آزادگان یک ابرپروژه فرامنطقه ای است. اما ما در حال توسعه دستورالعمل هایی هستیم که شرایط خاصی را ایجاد می کند که هم به نفع مردم و هم به نفع کاربر است که می تواند سودآور باشد.

برگزاری همایش های خانواده با محوریت زنان و خانواده در سال جاری

اوجاقی با بیان اینکه باید شرایطی را فراهم کنیم که علاوه بر جسم، روح مردم نیز سالم باشد، گفت: برنامه های ورزشی محوری که در آن به بانوان در محلات و تهران توجه خواهیم کرد تا برگزاری محله ها نیز برگزار شود. برگزاری مسابقات یا همایش های خانوادگی با محوریت زنان و خانواده در راس برنامه های سال نو است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.