کشف و ضبط حدود 2 تن تخم مرغ در منزل مسکونی 5 نفری در مشهد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی مشهد به کشف حدود 2 تن تخم مرغ در یک منزل مسکونی در خیابان پنج تن اشاره کرد و گفت: در بازرسی از یک منزل مسکونی با پلیس محلی حدود 2 تن تخم مرغ کشف شد. .

سید علی اکبر نصری سرپرست آسیا اظهار داشت: پس از دریافت گزارش و اعزام تیم بازرسی به محل، 150 جعبه به وزن تقریبی 2 تن تخم مرغ در یک منزل مسکونی کشف شد. حواله مذکور برای طی مراحل قانونی پس از تایید کارشناس دامپزشکی از نظر راحتی و سلامت کالا با دستور معاونت اجرایی محترم امور شعب تعزیرات حکومتی در شبکه توزیع خواهد شد.

وی افزود: شک نکنید نظارت و بازرسی اداره جهاد کشاورزی شهر مشهد در کنار سایر ارگان ها بر تمامی کالاهای اساسی اعمال می شود و اجازه نگهداری و فروش محموله های ناسالم و معوق را نخواهیم داد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی کشاورزی جهاد کشاورزی مشهد تصریح کرد: هنگام تهیه انواع فرآورده های دامی در مراکز مردمی مجاز علاوه بر توجه به برچسب و مشخصات محصول، باید به تولید و تاریخ اعتبار آن نیز توجه کرد. خرید و مصرف انواع فرآورده های حیوانی بدون پلمپ و امتناع از برچسب های معتبر.

به گزارش مشهد جهاد کشاورزی ، نصری سرآسیا اظهار داشت: همشهریان عزیز باید نسبت به جابجایی کالا از جمله مواد غذایی در منزل حساس بوده و با ارسال پیامک به شماره 3000765555 به کارکنان خود اطلاع دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.